Sayfa 29/31 İlkİlk ... 192728293031 SonSon
Arama sonucu : 245 madde; 225 - 232 arası.

Konu: 2008 İn Parİtesİ Gbp/jpy 147.00 Olacak..(224,12)

1. Esas

size katılıyorum para aracını amaca dönüştürenlerden ve kazanıp hayra harcamadan biriktirenlerden etmesin Allahım

Esas

Alıntı Originally Posted by //rüzgar// Yazıyı Oku
    o zaman niye çizip hedef koyuyorsunuz derseniz..biliyom diye binlerce yatırımcıyı mağdur eden sözde uzmanlara inat..birazda zevk işi..bir de bilmenin güzelliği ..
    Belki biraz yanlış ifade ettim yukarıda kendimi ama bu söylediğinize katılıyorum: bilmenin güzelliği ayrı. İnsan aslında başarı ve onun getirdiği tatmin için yaşar. Bunu da hayatta farklı şekillerde gerçekleştirmek mümkün. Parayı sadece bir araç olarak düşünebilenler bu dünyadan mutlu ayrılacaklar. Örneğini verdiğim hedge fon yöneticisi de bu tip bir insanmış ki hırsa kapılmamış ve dükkanı kapatıp çıkabilmiş.

Asıl amacınız her ne ise ona ulaşmanızı dilerim diyeyim o zaman...

Sevgiler, saygılar, neşeli günler...

3. Esas

Alıntı Originally Posted by istanbul 000 Yazıyı Oku
    Belki biraz yanlış ifade ettim yukarıda kendimi ama bu söylediğinize katılıyorum: bilmenin güzelliği ayrı. İnsan aslında başarı ve onun getirdiği tatmin için yaşar. Bunu da hayatta farklı şekillerde gerçekleştirmek mümkün. Parayı sadece bir araç olarak düşünebilenler bu dünyadan mutlu ayrılacaklar. Örneğini verdiğim hedge fon yöneticisi de bu tip bir insanmış ki hırsa kapılmamış ve dükkanı kapatıp çıkabilmiş.

Asıl amacınız her ne ise ona ulaşmanızı dilerim diyeyim o zaman...

Sevgiler, saygılar, neşeli günler...
    saygı bizden.hep beraber.

4. Esas

Esas

2008 İn Parİtesİ Gbp/jpy 147.00 Olacak..(224,12) Grafİklerİ Yil BaŞlamadan VereceĞİm..

30-12-2007
    Şu anda 142.60... Söylenecek söz yok...
    Son düzenleme : istanbul 000; 24-10-2008 saat: 16:59.

6. Esas

bi cendere müziği iyi gider finale ...hehehe

7. Esas

bi cendere müziği iyi gider finale ...hehehe
    2009 ...500 hedefi GBP/JPY için mi?

8. Esas

mümkün olan en eski dataları arıyorum bulunca tarihini veririm. direk olmayacak ama düzeltmeleride dahil ederim...

Sayfa 29/31 İlkİlk ... 192728293031 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •