Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
Arama sonucu : 33 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ***opel astra motor sorunu***

Esas

Alıntı Originally Posted by BOZOK Yazıyı Oku
    slm arkadaslar bir cok konuda yardimlarinizi esirgemediniz her zaman bir cikis yolu buldum sizlerle sagolun var olun
    benimaracim opel astra f 1.6 16v 1997 model benzinli ecotec motorlu bir arac
    su gune kadar fazla bir sorunum olmadi iki gundur araba calismiyor
    sorun su motor calismak istiyor basiyorum ama calismiyor buzilerde elektirik var benzin motorun icine kadar geliyor ne oldugunu anlayamadik beyyinsel bir proglem olabilirmi deneyimli arkadas var mi acaba
    tesekkurler
    opel servisine götürseniz ya (pardon çağırsanız ya)

Esas

Antidémarrage bunun turkcesi ney acaba
    hani baskasi arabayi calmamasi icin anahtarda ve arabada bir birini tutan kodlar var ya
    bir birini okuyan goz bunun turkcesi nedir bilen arkadasim varmi acaba

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    34182
    Gönderi
    2,239

Esas

Alıntı Originally Posted by BOZOK Yazıyı Oku
    Antidémarrage bunun turkcesi ney acaba
    hani baskasi arabayi calmamasi icin anahtarda ve arabada bir birini tutan kodlar var ya
    bir birini okuyan goz bunun turkcesi nedir bilen arkadasim varmi acaba
    Immobilizer olması gerek, anlattığın şeyden anladığım bu....

Alıntı Originally Posted by HAŞAT Yazıyı Oku
    SN. Bozok, motor arıza lambası yanıyor mu?

Bu arada benim de dün ABS lambası sürekli yanmaya başladı. Test ettim araba frenlemede kızakladı. Bakalım bizim tekrleğin arasına ne kadar sıkıştı?
    Paneldeki camı çıkart, hemen arkasından yanan lambanın ampulünü sök işlem tamam.......

Esas

Alıntı Originally Posted by varjan Yazıyı Oku
    Paneldeki camı çıkart, hemen arkasından yanan lambanın ampulünü sök işlem tamam.......
    Üstad çözüm iyi hatta siyah elektrik bandı da iş görür fakat ABS çalışmıyor. İnternette araştırdım el freni ile dönüş yapanlarda ABS kafayı yiyormuş. Çünkü arka tekerlekler kilitliyken ön tekrlekler serbest kalıyor ve bunu anlamıyormuş.
    Ehhh ben de eveli gün el frenini çekip viraj dönmüştüm bayağı da keyifli oluyor yani.

Duhul
    Mar 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,770
    Blog Yazıları
    1

Esas

Üstad çözüm iyi hatta siyah elektrik bandı da iş görür fakat ABS çalışmıyor. İnternette araştırdım el freni ile dönüş yapanlarda ABS kafayı yiyormuş. Çünkü arka tekerlekler kilitliyken ön tekrlekler serbest kalıyor ve bunu anlamıyormuş.
    Ehhh ben de eveli gün el frenini çekip viraj dönmüştüm bayağı da keyifli oluyor yani.
    iyi halt etmişsin....

demekki bir daha dönme diyor o lamba..

Esas

Alıntı Originally Posted by Prestij Yazıyı Oku
    iyi halt etmişsin....

demekki bir daha dönme diyor o lamba..
    Söz bir daha yapmayacağım. Yarın anlaşılacak sorun

Esas

en pahali donusunuzu gerceklestirmissiniz sn HAŞAT

Esas

sayın HAŞAT otomobili haşat etmişsiniz.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •