Sayfa 1/466 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 4103 madde; 1 - 8 arası.

Konu: EGYO - EGS gmyo

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas EGYO - EGS gmyo

Gözaltı pazarındaki hisse.

Forum yönetim tarafından da gözaltında tutulacaktır.

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas

Ferit ve Hasan1965 adlı üyelere verilen hizmet süresiz olarak kesilmiştir.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    1,588

Esas

Alıntı Originally Posted by Red Kit Yazıyı Oku
    Ferit ve Hasan1965 adlı üyelere verilen hizmet süresiz olarak kesilmiştir.
    Hasan1965 adlı üye ceza almamalıydı diye düşünüyorum,kanımca bu arkadaş uyarı görevini yapıyordu

Exclamation minik taraflı yazıyorsun

Alıntı Originally Posted by minik2008 Yazıyı Oku
    Hasan1965 adlı üye ceza almamalıydı diye düşünüyorum,kanımca bu arkadaş uyarı görevini yapıyordu
    Adam ne kadar tutarsız yazıyordu hiç mi okumadın mesajlarını ??

Duhul
    Jul 2007
    İkamet
    41N - 029E
    Gönderi
    1,703
    Blog Yazıları
    1

Esas

Sn. Red Kit,

EGYO topiğinin önceki hali arşivlendi mi tamamen silindi mi? Arşivlendiyse nasıl erişebilirim?

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas

Alıntı Originally Posted by exittance Yazıyı Oku
    Sn. Red Kit,

EGYO topiğinin önceki hali arşivlendi mi tamamen silindi mi? Arşivlendiyse nasıl erişebilirim?
    Arşivlenecek bir yazı göremedim, topik genel olarak hissenette olmasını istemediğimiz türden yazılardan oluşuyordu. Elbette istisnalar vardı ama genel olarak diyorum.

Bunun üzerine tamamen kaldırdım.

Esas bu spek kendini cok bozdu.

heralde bizim bilmedigimiz bir durum ogrenildimi bu baba asagi cekiyor.
    yoksa son blofunu yaparak daldir cikart oyununu mu oynuyor.atesle oynamak gibi bir durum.konuya cok hakim bir durumda bunu yapiyor cok ilginc.zaman herseyi gosterecek.

Esas

http://www.sabah.com.tr/Egeli/2013/05/22/utanc-bitiyor

Utanç bitiyor
    ERTAN GÜRCANER 22.05.2013
    Büyükşehir Belediyesi ile TMSF arasında gerginlik yaratan Basmane'deki utanç çukuru konusunda taraflar uzlaştı. Bir süreliğine gerilen ilişkiler, yerini anlaşmaya bıraktı

İzmir Büyükşehir Belediyesi ile TMSF arasında iplerin gerilmesine neden olan Basmane'deki utanç çukur konusunda taraflar uzlaştı. TMSF'nin araziyi satışa çıkaracağına ilişkin yazısına, "Satışa çıkarırsanız iptal davası açarız" şeklinde karşılık veren ve bu nedenle TMSF ile arasında gerginlik yaşanan Büyükşehir Belediyesi, TMSF ile el sıkıştı. Böylece İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nin satışın iptal edilmesi yönündeki talebine TMSF'nin olumsuz yanıt vermesi üzerine gerilen ilişkiler yerini uzlaşmaya bıraktı. Tarafların el sıkışmasına olanak tanıyan görüşme geçtiğimiz hafta Çarşamba günü İstanbul'da yapıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, satışın iptaline ilişkin dava açmadan önce TMSF yetkilileri ile İstanbul'da, TMSF'nin merkez binasında bir araya geldi. TMSF Başkanı Şakir Ercan Gül'ün de katıldığı toplantıda TMSF, Büyükşehir Belediyesi'nin Güç Birliği ve EGS ile imzaladığı protokol çerçevesinde yüzde 18'den 30'a çıkan hisse payını koruma konusunda Büyükşehir Belediyesi'ne garanti verdi. Görüşmede tam mutabakat sağlandı, taraflar el sıkıştı. Bunun sonucu olarak da Başkan Kocaoğlu, TMSF'nin satış kararını yargıya taşımaktan vazgeçti. Şimdi tüm gözler Konak Belediye Meclisi'nce hazırlanan ve onaylanan 1000 ölçekli uygulama imar planları ile yine Büyükşehir Belediye Meclisi'nce hazırlanıp onaylanan, projenin hayata geçmesine olanak tanıyan 5 bin ölçekli Nazım İmar Planı'na çevrildi. Eğer planlara dava açılmaz, planlar yargıdan dönmezse TMSF, Güç Birliği Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Zorlu'nun bulduğunu açıkladığı yatırımcı ile masaya oturacak. Alacaklarını bu yatırımcıdan tahsil ettikten sonra Büyükşehir Belediyesi'nin, geçmişte imzalanan protokolden doğan yüzde 30'luk hissesi ile en az 7 bin 500 metrekarelik otopark yapılmasına ilişkin haklarını da koruyacak.

Sayfa 1/466 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •