Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: Forex egitimi

1. Exclamation Forex egitimi

Merhaba arkadaslar ,
    Oncelikle forex egitimime 4xp in bir semineriyle basladim ( hocamiz XXXXXXXX) ardindan XXXXXX den YYYYYYYY Simdi AAAAAA AAAAA nin seminerine katilacagim. Yaklasik gecen mayistan beri forex islemleri yapiyorum ama malesef bir arpa boyu yol alamadim. Bir miktar da para kaybettim ama universite ogrencisi oldugum icin simdilik cogunuzun oldugu gibi aileme bakma sorumlulugum yok dolayisiyla icim cok daha rahat. Ayni zamanda kaybettigim parayi kendim kazanmadigim icin cokta canim yanmadi. AAAAAA AAAAA'den ders almak istememin sebebi AAAAA AAAAA'nin gecmisinde pek cok tecrubesini acikca paylasmasi ve cok saglam referanslari olmasidir. Ayni zamanda bu CCCCCC CCCCC ve BBBBB BBBBB'in egitim konusunda kesinlikle kotu oldugu anlamina gelmemektedir.(bunu cok acikca belirtmek istedim). Simdi buyuklerime vermek istedigim mesaj a gelelim. Malesef sizler benim kadar rahat degilsiniz . Ailenize karsi sorumluluklariniz var ve forex e yatiracaginiz para buyuk olasilikla kendi emeginizle kazandiginiz bir miktar olacaktir. Bu piyasa ya girerken cok buyuk umutlarla girildigini biliyorum dolaysiyla sizlere(buyuklerime) forex konusunda en azindan BBBBB BBBBB , FFFFF FFFFF (64xY), IIIII ZZZZZ (POREX) veya KKKKK KKKK birinden ders almanizi oneririm cunku egitimsiz hem zamaniniz kaybolacaktir hem de paranizin bir kismini belki de ayirdiginiz butcenizin hepsini kaybedeceksiniz.( Bu arada kimsenin reklamini yapmiyorum bu egitimciler benim internetten arastirmalarimla bulduklarim )
    Bana eger hangisini secmemizi tavsiye edersin diye sorarsaniz bende bilmiyorum. Teknik analiz hep ayni sey ama butun hocalarin farkli bir stili var bunlari tecrube etmek hepimize yarayabilir.
    Bu arada bu OOOOO ve PPPPP sirketleri hakkinda bir yorum yapamiyorum cunku para kazanipta cekme gibi bir firsatim olmadi malesef ve cok yuksek miktarlarda islemler yapmadim dolayisiyla hicbir aksilik yasamadim.
    Sevgili Buyuklerim acaba hanginiz hic araba kullanmayi bilmeden sehirler arasi yolculuk yaptiniz , forex te uzun surecte para kazanmayi dusunuyorsak hicbir egitim bilgi almadan baslamak size hic bir sey kazandirmayacagi kesindir. Lutfen en azindan bir egitim alin teknik analizin temellerini biraz da olsun ogrenin. Ben hicbir sey bilmeden bu yola cikarsak sonu malesef zarar olacagina inaniyorum. Bu piyasa da basarili olmak icin egitim sart onu kesin bir dille belirtmeliyim.
    Yine baska bir konu daha var , ben cok guzel bu insanlari tavsiye ettim bir sekilde ama kendileri ne kadar basarili onu kontrol edemedim. Yalniz Forexplace de hesabim oldugu icin mutlu bey in analizleri geliyordu ama ben kendime cok guvendigim icin onlara bakmiyordum , sonum hazin oldu ayri (yani ne kadar saglikliydi islemler hatirlayamiyorum)
    Sonuc kismina gelirsek ben universite bitene kadar egitimler alip , kitaplar okuyup bu ise devam edecegim cunku kaybecek bir seyim yok. Fakat sizler kendi emeginizle kazandiginiz parayi kaybetmeyi goze alamazsiniz diye dusundum . Eminim bilgi sahibi olmadiginiz bir ise direk girismezsiniz. Benim soylediklerim umarim isinize yarar . Ben sadece daha objektif gorebildigimi dusundugum icin bunlari yazdim.

NOT: Bu kisiler disinda turkiye de egitim veren tecrubeli bir kisi taniyorsaniz lutfen yaziniz ben hersekilde giderim sizleride bilgilendiririm
    Hepinize Saygilar

2. Esas Kurallar ve egitim verenleri ismi( site yonetiminin izin vermesi dahilinde )

Arkadaslar ,

Hocalarin isminlerinin yayinlamasini yasak oldugunu simdi gordum . Fakat site yonetiminden izin isitiyorum cunku egitimleri veren kisiler tamamen birbirinden bagimsiz kisilerdir dolaysiyla hicbir sekilde reklam niteligi tasimamaktadir. Dolayisiyla forex piyasasina girecek kisiler icin kimlerden egitim alabileceklerini ogrenmeleri cok onemli diye dusunuyorum.
    Site yonetimimizin degerli buyukleri , eminim sizlerde hak vereceksinizdir ki forex piyasa si en riskli piyasalardan biridir. Egitimsiz cikildi halde cok buyuk kayiplar doguracaktir.
    Istegim site tuzugune tamamen aykiri ise
    Ozelden( tabiki yine izin varsa ) sizlere bir taslak hazirlayip gonderebilirim.
    taslakta : hangi kitaplari okudugumu , hangi seminerlere katildigimi ve hangi hocalar ne calismalar yaptigimi ve bana ogretilenleri sizlerle paylasabilirim .
    Ayrica merak ettiginiz ve onerdiginiz bir kitap , seminer veya egitimci varsa lutfen bana yaziniz , ben daha oncede dedigim gibi kesin giderim size de bir ozet sunarim.

3. Esas

Selam arkadaslar ,
    Ali Persembenin butun kitap serisini alicam bu aralar set set ozet gecerim sizlere

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    33

Esas

arkadaşlar bir site var burada forex ile ilgili birsürü bilgiler mevcut. siteye baktığım kadarıyla daha yeni ama içerik bakımından güzel bir site olmuş. bu işle uğraşanların ilgisini çeker diye düşünüyorum herkese iyi çalışmalar şimdiden herkesin bayramı mübarek olsun

http://forexegitim.tr.gg/

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •