Sayfa 314/514 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon
Arama sonucu : 4112 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: ONLINE Aracı Kurumunuz Hangisi ?

Esas

Arkadaşlar aracı kurumumu değiştirmek istiyorum fakat 2 kurum arasında kararsız kaldım.

1.İntegral menkul açığa satışı var ve kredili işlem yapılıyor komisyon onbinde 2. (Artıları bunlar)
    Eksileri ise yeni bir kurum ve tanınmamış o yüzden güven problemim var.Ve java matriks veriyorlarmış ben bu programı hiç kullanmadım alışma konusunda biraz tereddütlerim var.Başka program veriyorlar mı bilmiyorum.

2.Tacirler menkul aynı şekilde açığa satış ve kredili işlem var komisyon onbinde 7.5. Yılların firması olduğu için güvenilir geliyor.
    Eksileri ise 1 ay kullanılmayan ekranın devre dışı kalması ve komisyonun biraz yüksek olması.Program olarak ne veriyorlar bilmiyorum.

Bu kurumlarla daha önceden çalışmış arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

2. Esas

abu matriks e broker da aynı anda birden fazla aracı kurumdan al sat işlemi yapılabiliyor mu ? ÖRNEK tek bir MATRİKS E BROKER ekranındanekran A aracı kurumu B aracı kurumu C aracı kurumu aynı anda aktif olabilir mi

Duhul
    Oct 2008
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    597

Esas

Alıntı Originally Posted by lucky ınvestor Yazıyı Oku
    abu matriks e broker da aynı anda birden fazla aracı kurumdan al sat işlemi yapılabiliyor mu ? örnek tek bir matriks e broker ekranındanekran a aracı kurumu b aracı kurumu c aracı kurumu aynı anda aktif olabilir mi
    evet yapılabilir

Exclamation

aracı kurumu camis menkul olan varmı varsa komisyon oranları nedir yazabilirmi lütfen, bir de anlık al sat nasıl webfx üzerinden yardımmmmmm

5. Esas

Arkadaşlara önerim Sanko Menkul..Hesaptan, takas saklama komisyonu,hesap işletim ücreti gibi hiçbir kesinti yok. Camiş Menkul yıllık hesaplardan hem 60 TL hesap işletim ücreti alıyor, hemde 2.5- 3 TL takas saklama ücreti alıyor..

Sanko Menkul'un komisyon oranı onbinde 4..Bence küçük yatırımcı için bulunmaz hint kumaşı.Antalya da, İzmirde falan irtibat büroları var..
    İnternet sitesinde online fiyatları görebiliyorsun, işlem yapmada hiç sıkıntı yok..Personelde müşteriye karşı ilgili..

6. Esas

Alıntı Originally Posted by olgunus Yazıyı Oku
    Finansyatırımı kullanabilirsiniz 75 bin uzeri hacimde 35 tl lik derinlikte ucretsiz veriliyor illa banka dediniz ben 1 aydir sanko ya gectim oradada islemler sorunusz oluyor komisyonda onbinde 4 kolay gelsin ...
    Finansyatırım ile çalışıyorum,hiç memnun değilim.Çalışanları çok ilgisiz,bilgisiz ve beceriksiz.Başka bir kurum araştırıyorum bende..

7. Esas

hangi konularda ilgisiz , bilgisiz ve beeriksizlermiş ? yazsanız da öğrensek

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas

GEDİK YATIRIM'ı kullanan var mı acaba??? ben kullanmayı düşünüyorum ama hata mı yaparım acaba???

Sayfa 314/514 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •