Sayfa 416/514 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466 ... SonSon
Arama sonucu : 4112 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: ONLINE Aracı Kurumunuz Hangisi ?

Esas

pek hisse senedine bulaşmayıp usd tr gold tr gmstr gibi fonlarda işlem yapan varsa 30 hazirana kadar finans yatırımda komisyon yüzde 0.. finansyatırımda komisyon onbinde 5 bu fonlarda..
    goldtr tahtasını yapan ağayla kanki olduk söylemesi ayıp..

2. Esas

Alıntı Originally Posted by tkaragoz Yazıyı Oku
    Hiçbir zaman tahtanın kaldırmayacağı malı almamak lazım. MKK'da adamı olan patronlar bile var diye duymuştum.
    yani demek istediğim MKK dan kapattırsak bile aracı kurumda mal görünmüyor mu ? EE o zaman ??? SORUM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

3. Esas

Alıntı Originally Posted by santanamania Yazıyı Oku
    gedik,teb çok nostaljik ortamları var..
    tabelası yok ama alan menkul fena değil...
    tacirler garanti ciddi paran varsa kral ağırlanırsın..
    nostaljik ortam derken ?

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    ISTANBUL
    Gönderi
    703

Esas

Alıntı Originally Posted by A1 Capital Yazıyı Oku
    Sayın mgdv2001

Size verdikleri oran, sizinle yapılan görüşme neticesi hacim/verimliliğe göre belirlenmiştir. Lehinize olmadığını düşünüyorsanız bunu Suadiye şube yetkilisiyle görüşmelisiniz.A1 Capital komisyon oranları kişiye özeldir.,karşılıklı anlaşma ile belirlenir. Kandırmaya çalışmak ya da kandırılmak gibi tabirler hoş olmamış. Şartlar ya sizin için uygundur, ya da değildir.Belirtilen rakamlar A1 Capital komisyon oranı olarak baz alınamaz.

Saygılarımızla
    Sayın A1capital Oradaki arkadaşlar ben yüzbinde 8 komisyon oranını söyleyince böyle bir oranın hayatta olamayacağını çok büyük portföyü olan yatırımcılardan bile daha yüksek komisyonlar alındığını iddia etmişler ve bana sizin bir hatanız vardır öyle oranlar olamaz şeklinde yaklaşmışlardır.
    Ayrıca Mail adreslerini vermek sureti ile bir ekstre atında görelim tarzında konuşmalarımız olmuştur.
    Bende bu sabah kendilerine ekstre örneğimi atmak suret ile ispatlamış olduktan sonra akşam saatlerinde bana dönüş yapılmış ve
    bizde size aynı oranı verelim demişlerdir.

Ben Şubeye anlaşma imzalayıp hesap açtırmak amacıyla gitmiş idim.. Ancak kısmet olmadı.
    Bu yaşananlar neticesinde Bahsedilen tabiri kullandım.
    kısmet değilmiş ileride inşallah
    iyi calışmalar

5. Esas

7.202.951.000. Bu rakam 1 OCAK 2014 tarihi itibari ile dünyadaki insan nüfusu. Bu da o kadar farklı davranış düşünce demek. Siz aracı kurum seçerken ya da bir aracı kurumun müşterisi iseniz, muhatap olduğunuz ya da olacağınız kişilerin (( müşteri temsilcisi, dealer, broker, aracı kurum sahibi, patron yarısı genel müdür, genel müdür yardımcısı, satış koordinatörü, sekreter, araştırma uzmanı, araştırma uzman yardımcısı, araştırma müdürü ve yardımcısı, analist, kıdemli analist ve benzerlerinden oluşan aracı kurum çalışanları )) , sizin istediğiniz ya da hoşunuza gideceği gibi konuşmasını davranmasını beklemek yerine , kişileri olduğu gibi kabullenirseniz, hem beklentiye girmediğiniz için kafanız rahat eder hem de rasyonel davranarak o aracı kurumdan elde edeceğiniz azami faydaya bakarsınız. Örnek ; ben olsam şöyle yapardım , diyelim ki yüzbinde 8 komisyon imkansız denildi . Mail ile ekstreyi gönderdiniz , kurumdan dönüş yaptılar ve aynı oranı verelim bizle çalışın dediler . Zaten 8 ile çalışıyorum , 5 verin sizde hesap açayım derdim. Karşıdaki yetkili de büyük ihtimal o oranı veremeyiz derdi . Verirsin vermezsin olurdu olmazdı derken 6,5 a anlaşılır iş biterdi
    Son düzenleme : LUCKY INVESTOR; 03-06-2014 saat: 23:57.

Esas

Alıntı Originally Posted by LUCKY INVESTOR Yazıyı Oku
    nostaljik ortam derken ?
    borsanın borsa olduğu,herkesin birikimlerini borsada değerlendirdiği dönemler.. ağırlıklı 90dan sonrası 2000den önceki evre..

Esas

Alıntı Originally Posted by santanamania Yazıyı Oku
    borsanın borsa olduğu,herkesin birikimlerini borsada değerlendirdiği dönemler.. ağırlıklı 90dan sonrası 2000den önceki evre..
    İstanbul'da var mı acaba seans salonu?
    Ben hiç seans salonu görmedim. Kapanmadan birgün gidip o ortamı görmek isterim.

Esas

Alıntı Originally Posted by tkaragoz Yazıyı Oku
    İstanbul'da var mı acaba seans salonu?
    Ben hiç seans salonu görmedim. Kapanmadan birgün gidip o ortamı görmek isterim.
    izmirdekidekilerde tam seans salonu değil.. boş bi alana genelde yuvarlak beş altı bilgisayar koymuşlar.. sinek avladıkları için izlemeye gittiğinizde hisseniz yoksa dışarı çık bile derler..hisseniz varsa alıp satmanız için gözünüzün içine bakan dealer o eski atmosfer asla olmaz..
    istanbul izmirden borsaya ilgi konusunda daha iyidir tahminimce ama günümüz dijital çağında pek yoktur diye tahmin ediyorum..

Sayfa 416/514 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •