Sayfa 464/514 İlkİlk ... 364414454462463464465466474 ... SonSon
Arama sonucu : 4112 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: ONLINE Aracı Kurumunuz Hangisi ?

1. Esas

Aracı kurumların artık benim için öne çıkan özelliklerinden biri de mobil uygulamaları. Mesela şu an Vakıfbank'tan çok memnunum, çünkü uygulamayı bir kere tanıtıyorsunuz ve sadece 6 haneli bir şifreyle giriş yapıyorsunuz. Devamlı kullanıcı adı şifre gir, cep telefonuna sms gelsin gibi bir sürü aşama olmuyor. Bu rahatlıktan vazgeçmek zoruma geçiyor açıkçası. Ziraat'in ve Sanko'nun mobil uygulamaları hakkında yorumlar berbat, istediğin zaman rahat bir şekilde portföyünü görmek önemli. Al-sat yapmadığım için benim için derinlik falan filan hiç birşey ifade etmiyor. Yaptığım her gün portföyün durumuna bakmak ve ayda 1-2 defa alım yapmak.

Esas

Ziraat yatirim kullanıyorum ve binde 1 ödüyorum.Ama memnun değilim çünkü mobil uygulaması berbat.Tacirlere geçmeyi düşünüyorum forex mobilden daha hızlı işlem yapabilirim galiba.tavsiye eder misiniz ?

Duhul
    Nov 2011
    İkamet
    Kocaeli
    Gönderi
    3,741

Esas

Sanirim en iyi ekran İsbank'ta. Pahali mahali ama hizmeti guzel.

Duhul
    Oct 2012
    İkamet
    Hayat SAMSUN'da güzel
    Gönderi
    1,122

Esas

Alıntı Originally Posted by evergreen Yazıyı Oku
    Sanirim en iyi ekran İsbank'ta. Pahali mahali ama hizmeti guzel.
    İş bankası hangi programı kullanıyor bilmiyorum ama

Yapı Kredide iken de, şimdi BMD de de Forex Real Trade var ve gayet memnunum.

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    2,614
    Blog Yazıları
    7

Esas

Başvurum üzerine İş Bankası lütfetmiş, komisyon oranını onbinde 21 den 15,75 e indirmiş sağolsun

Duhul
    Nov 2011
    İkamet
    Kocaeli
    Gönderi
    3,741

Esas

Alıntı Originally Posted by KartalX Yazıyı Oku
    Başvurum üzerine İş Bankası lütfetmiş, komisyon oranını onbinde 21 den 15,75 e indirmiş sağolsun
    Benimkisiyle aynı oldu şimdi. Yalnız bazı arkadaşlarınkini onbinde 10'a indirmiş. Portföy büyüklüğüne göre mi yoksa al-sat yaptıkları hacme göre mi buna karar veriyorlar bilemiyorum.

Duhul
    Apr 2007
    İkamet
    afyon
    Gönderi
    779

Esas

benide şimdi aradılar yapıkrediden,bende sizinki gibi bir mesaj atmıştım.bana söyledikleri hangi aracı kurum? XX dedim.komisyon oranınız nedir? 047 dedim.bu sefer portföy büyüklügü ne? yok işlem hacmi ne? işte bunları ögrenmeden size teklif sunamayız dediler.siz yılbaşından bu yana yaptıgınız işlemleri cıkartın eksterini şubemize bırakın biz inceleyelim size geri dönelim dediler...
    bu nasıl bir mantık anlamadım..ben niye paylaşayım porföyümü sizle? benden eksterimi istiyor bide..valla bunlar kafayı yedirir insnaa.

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    2,614
    Blog Yazıları
    7

Esas

Banka ile aracı kurumdan işlem yapma arasında şöyle bir fark var bende : (İşbank-Sanko)

Bankada alım yaptığım anda yatırım hesabımdaki para bloke oluyor, T+2'yi beklemiyor.

Aracı kurumda alım yapınca T+2 ye kadar para repoda kalıyor. T+2 de karşı tarafa ödeniyor.

Bankaların hepsi bu şekilde mi acaba ?

Sayfa 464/514 İlkİlk ... 364414454462463464465466474 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •