Sayfa 1/411 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 4112 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ONLINE Aracı Kurumunuz Hangisi ?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Robin_Hood Guest

Exclamation ONLINE Aracı Kurumunuz Hangisi ?

Ben bir hisse senedine satış verdim. İletimde diyor. Sonra bu hisse senedi tavandan kapadı. Ve şimdi bu işlemim gerçekleşti mi gerçekleşmedi mi bilemiyorum. Sadece iletimde diyor. İnşallah gerçekleşmez yoksa yandım. Destek hattını aradım. Bana konuyu ilgili yerlere iletip gerçekleşip gerçekleşmediğini size meçhul bir zaman zarfında bildireceğiz diyorlar. Böyle bir durum başına gelen var mı? Böyle durumlarda ne oluyor. Teleweb iletimde diyor. Gerçekleşmiş olabilir mi?

Böyle bir durumla karşılaşan birisi varsa lütfen bilgilerini bizimle paylaşsın.

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    darıca
    Gönderi
    533

Esas

geçmiş emir olması gerekir bende yky kullanıyorum eger alamaz ve ya satamazsa 16:30 sonrası geçmiş emir olur

Robin_Hood Guest

Esas

Sağol saldier ama iletimde diyor hala. İptal edildi diye bir ibare olması gerekir o da yok. Çok canımı sıktı bu olay. İnşallah iptal olur. Şansıma inanamıyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by Robin_Hood
    Ben bir hisse senedine satış verdim. İletimde diyor. Sonra bu hisse senedi tavandan kapadı. Ve şimdi bu işlemim gerçekleşti mi gerçekleşmedi mi bilemiyorum. Sadece iletimde diyor. İnşallah gerçekleşmez yoksa yandım. Destek hattını aradım. Bana konuyu ilgili yerlere iletip gerçekleşip gerçekleşmediğini size meçhul bir zaman zarfında bildireceğiz diyorlar. Böyle bir durum başına gelen var mı? Böyle durumlarda ne oluyor. Teleweb iletimde diyor. Gerçekleşmiş olabilir mi?

Böyle bir durumla karşılaşan birisi varsa lütfen bilgilerini bizimle paylaşsın.
    Borsaya iletildi deniyorsa gerçekleşmemiş demektir.

Esas

Daha önce iki üç kez karşılaştım, hepsinde de işlem gerçekleşmişti!

Aracı kurumum yapıkredi yatırım

Robin_Hood Guest

Esas

Sağol Uptrend içime su serptin. İnşallah dediğin gibidir ve ben iptal edildi yazısını görene kadar sıkıntılı anlar yaşayacağım. Teşekkür ederim

Esas

Alıntı Originally Posted by Robin_Hood
    Sağol Uptrend içime su serptin. İnşallah dediğin gibidir ve ben iptal edildi yazısını görene kadar sıkıntılı anlar yaşayacağım. Teşekkür ederim
    At o zaman bir Rakı parası, akşam akşam yolunu bulalım.

Robin_Hood Guest

Esas

İptali göreyim sana 2 rakı benden

Sayfa 1/411 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •