Sayfa 21/21 İlkİlk ... 11192021
Arama sonucu : 168 madde; 161 - 168 arası.

Konu: UZUN VADE ANALİZLERİ-m

1. Esas

Kurban bayramınız mübarek olsun.

Hani siz çocuğunuza harçlık verip babası olarak sevindireceksiniz ya...

OLMAYANLAR !!!!

Duhul
    Sep 2005
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    232

Esas

sayın rüzgar, grafiklerinizi dikkatle takip ediyorum, ve eurusd da olan öngörünüz sayın kuzununkiyle çok paralel, sadece o mart ayı itibarile 1usd 1euro öngörüsünde bulunmuştu. Benim sizden ricam altını yorumlamanız, ana trend aşağı, zaten petroldede düşüş sürdüğü süreceki benim beklentim 15-20 usd arası anca durulur, altındada aşağı sarkma durumu buna bağlı ve dow jones 7500 kırması durumu 700 usd nın aşağı kıralacağı yönünde. 750 usd olan güçlü desteği kırıldı 742 ye kadar ve yalandan bir yukarı yaptı, şimdi size sorum şu, herşeyin düştüğü, pariteleriin emtiaların göçtüğü bir arenada, altının yükselme ihtimali varmıdır, tepki yükselişlerinden bahsetmiyorum, yorumlarınızı bekliyorum saygılar

Esas

Alıntı Originally Posted by Kanji Yazıyı Oku
    sayın rüzgar, grafiklerinizi dikkatle takip ediyorum, ve eurusd da olan öngörünüz sayın kuzununkiyle çok paralel, sadece o mart ayı itibarile 1usd 1euro öngörüsünde bulunmuştu. Benim sizden ricam altını yorumlamanız, ana trend aşağı, zaten petroldede düşüş sürdüğü süreceki benim beklentim 15-20 usd arası anca durulur, altındada aşağı sarkma durumu buna bağlı ve dow jones 7500 kırması durumu 700 usd nın aşağı kıralacağı yönünde. 750 usd olan güçlü desteği kırıldı 742 ye kadar ve yalandan bir yukarı yaptı, şimdi size sorum şu, herşeyin düştüğü, pariteleriin emtiaların göçtüğü bir arenada, altının yükselme ihtimali varmıdır, tepki yükselişlerinden bahsetmiyorum, yorumlarınızı bekliyorum saygılar

Önümüzdeki hafta 720 dolar kapanış olasılığı olablir yada olmayabilir. Ayrıca hafta içinde 700 dolar dan eksiyede düşme ihtimali olsada genel olarak yukarı sert bir tepkisi olacağını düşünüyorum. Forex oynamıyorum. Forex oynarken işlemlerde 1 e kaç kat oynuyorsanız o kadar fazla düşünmeniz gerekir.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by Kanji Yazıyı Oku
    herşeyin düştüğü, pariteleriin emtiaların göçtüğü bir arenada, altının yükselme ihtimali varmıdır, tepki yükselişlerinden bahsetmiyorum, yorumlarınızı bekliyorum saygılar
    düşüş sahte ise derim....

bana göre 2 ay kalmadı yön değişecek..düşenler zirvelerini gececek...uygun zamanda yazacağım 2009 un paritesi 500 diye..oyunları bitsin....

Bayramdan sonra Bayram hediyesi.

Esas

sn. rüzgar üstad. o grafikteki yukarı aşağı oklar(kırmızı-yeşil) hangi indicatörden. Biliyordum ama unuttum.

6. Esas

ben hanife diyorum

A Hanafy5

7. Esas

her parite için ciddi bir dalga daha olmak zorunda toparlanma çabaları sahte..
    son dalgadan önce yukarıyı beklemeyin.

8. Esas

Büyük düşüşe ters yakalanmayin.

eu 1,3628
    gbp 1,4705

Sayfa 21/21 İlkİlk ... 11192021

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •