Arama sonucu : 3 madde; 1 - 3 arası.

Konu: Mitsubishi Colt

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    Hollanda
    Gönderi
    796

Esas Mitsubishi Colt

İkinci el araba almaya karar verdim ve bu benim ilk otomobilim olacak.
    Araştırırken dikkatimi bir araba çekti. Mitsubishi Colt.

Araç mitsubishi-mercedes ortak yapımı. %60 ı mercedes parçası.smart forfour un platform kardeşi. honda jazz la beraber sınıfının en az tüketeni+en geniş iç hacmi. şanzıman galiba alman GETRAG. hollanda da volvonun fabrikasında üretiliyor. birçok yabancı sitede en dayanıklı araç seçilmiş. 2007 de 100 araç arasından en az mekanik arıza çıkaran seçiliyor. yani taş gibi araba. donanımı çok zengin.

standart donanımları;

4 havayasığı-abs -ebd-önler elektrikli ön gergili 5 adet 3 noktalı emniyet kemeri- 5 adet kafalık-aliminyum alaşım jantlar-yol bilgisayarı-otomatik klima-elektrikli \ısıtmalı\ sürücü tarafı çift açılı yan aynalar-hıza duyarlı silecekler-hıza duyarlı elektro hidrolik eps direksiyon sistemi-kişileştirilebilir ayarlar ( silecek-sinyal-klima-şanzıman ayarları)-soğutmalı torpido gözü-6 hoparlörlü cd player \rds radyo- gecikmeli sönen iç aydınlatma- sınıfında jazz ve note ile beraber en geniş iç hacim- yatabilen\çıkabilen\ön koltuklar gibi öne arkaya kayabilen\ sırt açısı ayarlanabilen arka koltuklar-195/50/r15 lastikler- uzaktan kumandalı merkezi kilit-12 yıl paslanmazlık garantisi-3 yıl teknik garanti-sabancı güvencesi.

ama ikinci el piyasası zayıf çünkü bizim insanımız abs si standart olmayan poloya milyarlar saymaya, plastik tamponlu renoya bayılır. isimleri var ya.
    gerçi benim için avantaj bu ikinci el alacağım için.

Aramızda bu aracı tanıyan olumlu olumsuz yönlerini değerlendirebilecek olan var mı?

Duhul
    Feb 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,687
    Blog Yazıları
    3

Esas

mitsubishi araçları kaliteli dir ; fakat sorun ulkemızde tutulmaması ; bende mıtsubıshı carısma vardı ; satana kadar canım cıktı ,,, ama gercekten mukemmel bir arabaydı ,, su an sattıgıma pısmanım,,, son olarak sunu soyleyeyım ; yatırım olarak dusunmuyorsanız ; bınıcıysenız mıtsubıshı den sasmayın

uzun ihsan Guest

Esas

bizde hala carisma var. servisleri doğru düzgün değil, allahtan araba çok problemsiz.

yeni colta alıcı gözüyle bakmıştım. arabanın tipini çok beğendim, fakat içi fiyasko olmuş bence. yeni fiestaya bir bakın derim eğer araba almadıysanız daha...

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •