Sayfa 1/457 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 1 - 8 arası.

Konu: YKBNK Yapı Ve Kredi Bank.

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas YKBNK Yapı Ve Kredi Bank.

Eski konu arşivlenmiştir.

Buradan devam edeceğiz.

Esas

anlamadım gitti deutsche yoldan mı topladı bu kadar ykbnk yi adamlar sürekli satıyor kafasını kaldıramadı ykbnk sürekli satıyorlar gıcık oldum yaww 5704680 net satışı var 1,536 ortalama ile kötü günlermi geliyor acaba diye düşündürüyorlar beni ,bu kadar düşük fiyatla bu kadar satış olması ??benim bilmediğim birşeymi var acaba ?

3. Esas

2008'in en formda bankası biraz da borsada form tutsa hiç fena olmayacak. Kağıdı neden bu kadar aşağı doğru bastırıyorlar halen anlayamadım. 1 TL'ye doğru gidiyoruz bakalım, acaba batıyoruz da haberimiz mi yok? Bankanın performansı geçen yıl hisselere doğru dürüst yansımadı zaten, şu anki büyük zararıma rağmen hisseleri satıp kaçsam mı diye düşünüyorum. Tüm portföyümü Turkcell'e çevirsem en azından o kağıdın dibi belli.

Esas

Yapı Kredi'nin ortağı devlet desteği istiyor
    Hisseleri önemli oranda değer yitiren ve çalışanlara ödenen primleri kesen İtalyan Unicredit, İtalya ve Avusturya hükümetlerinden destek isityor

13 Mart 2009 Cuma, 09:24

HABERTURK.COM EKONOMİ SERVİSİ

İtalyan Il Messaggero gazetesi, Unicredit bankasının İtalay ve Avusturya hükümetinden 4 milyar euroluk devlet desteği isteyeceğini yazdı.
    Gazete, bünyesinde Avusturya’da faaliyet gösteren Bank Austria’yı da barındıran Unicredit, Avusturya hükümetinden 3 milyar, İtalya’dan da 1 milyar avroluk yardım isteyeceğini bildiriyor. Yardım ile ilgili planların bankanın 17 Mart’ta yapacağı genel kurulda görüşüleceği söyleniyor.
    Piyasa uzmanlarına göre Unicredit’i devletten destek almasını zorlayan nedenlerden biri, 2007 yılında 6.5 milyar euro olan net kârın, krizden dolayı yarı yarıya düşerek 3.78 milyar euro civarında gerçekleşeceği beklentileri. Unicredit, geçen yıl aralık ayında 2008 yılına ait kâr beklentilerini 5.2 milyar euro olarak revize etmişti. Ancak yatırım bankacılığı bölümünün 1.7 milyar euro zarar etmesi hedefleri alt üst etti.
    Yapı Kredi'nin yüzde 50 ortağı konumunda olan Unicredit'in hisselerindeki sert düşüşen ardından Libya Lideri Kaddafi şirketin yüzde 5'ine denk gelen hisseelri borsadan toplayarak yönetime girmeyi talep etmişti.
    Ayrıca banka geçtiğimiz günlerde yöneticilere ödenen primlerin kesileceğini açıklamıştı.

Esas

Yapi kredi bankasi'nin olagan genel kurulu 3 nisan'da yapilacak
    ykbnk

yapi ve kredi bankasi a.s.'nin 13.03.2009 tarihli yazisi asagiya cikarilmistir.
    "bankamizin 2008 yili olagan genel kurul toplantisi,
    bankamiz yonetim
    kurulu'nun 13.03.2009 tarihli karari ile, bankamiz 2008 yili olagan genel
    kurulu'nun ekli gundemi gorusmek uzere 3 nisan 2009 cuma gunu saat 14:30'da
    yapi kredi plaza d blok levent, istanbul adresinde toplantiya davet edilmesine
    karar verilmistir."
    olagan gundem maddelerinin yanisira,
    "bankamizca
    kayitli sermaye sisteminin kabul edilmis olmasi, merkezi kayit kurulusu'nun
    kaydilestirmeye iliskin esaslari ve ytl'den tl'ye gecis uygulamalari kapsaminda
    bankamiz ana sozlesmenin 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 25, 26, 30,
    31, 36, 39, 41, 42, 48, 50, 51, 56, 57, 58, 61, 64, 66, 68, 78, 79, 82 ve 88.
    Maddeleri ile gecici madde-1'in tadil edilmesine ve 10., 11. Ve 65.
    Maddelerinin kaldirilmasi hakkinda karar alinmasi (bankacilik duzenleme ve
    denetleme kurumu, sermaye piyasasi kurulu ile sanayi ve ticaret bakanligi
    izinlerinin alinmasi halinde)"
    seklindeki maddenin de yer aldigi genel kurul
    toplanti gundemi ve tadil tasarisi ekte yayinlanmaktadir.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    980
    Blog Yazıları
    5

Esas

Arkadaş kağıdın üzerine ölü toprağı atmışlar kalkmıyor bi türlü.
    Borsa kımıldadı biz yerimizde pati çekiyoruz.Umarız bu kadar patiye iyi kaptırıp gider şöyle 2.30 lara kadar.

Duhul
    Feb 2009
    İkamet
    Bodrum
    Gönderi
    309

Esas

1,56-1,58 Arası gidip geliyor, Garantiye,İş C ye uyardı ama artık onların hareketlerinede tepki vermez oldu, ortağı devlet yardımı alıyor anladık ama banka burda taş gibi duruyor ..sebep aklına gelen varmı?

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    980
    Blog Yazıları
    5

Esas

Birden hızlanacağını tahmin ediyorum. Dirençler 1.76, 1.82, 1.95, 2.19

Sayfa 1/457 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları