Sayfa 406/416 İlkİlk ... 306356396404405406407408 ... SonSon
Arama sonucu : 3324 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: Anlık Ons Altın Alıp Satma

Esas

1605 kırılmadıkça düşmeyecek gibi...

2. Esas

http://www.hisse.net/forum/showthrea...79#post7694379

evet Sörfçülerin yeni mekanı hazır ...
    3.sayfasından başlayıp bu günlere getirdiğim topiğimi elimde olmayan nedenlerle terk ediyorum ...ve vakit buldukça geçmiş yorumlarımı sileceğim ...

umarım rahatsız olduğum kişiler gelip grafiklerimden faydalanmaz ...

3. Esas

Alıntı Originally Posted by DalgalarlaSörf Yazıyı Oku

1612 direnci çalıştı ...
    > 1605-4 sonrası 1612 1623 hareketi
    > 1602 1598 karar bölgesi 1598 aşağı kırılırsa 1587 desteğindeki küçük tepki sonrası 1581 hedef olur ....

Sörf adama yorum değiştirtir ....
    olabilir ...bitirebilir ....mışlı mişli yorumlar yaptırtır ..
    Son düzenleme : DalgalarlaSörf; 06-08-2012 saat: 18:07.

4. Esas

saygısızlığa saygısızlıkla cevap vermek tarzım değil.

Esas

Ne güzel işliyordu burası 2 zat çıkıp saldırgan tavırlarla giriş yaptı ve tadı kaçtı maalesef... İnsanlar neden bu kadar kibirli ve kavgacı olabilir anlayamıyorum...Yenisi hayırlı olsun...Buradaki insanlar sörf için vardı, sizler için değil.

Esas

1620 lere kadar ons izlemek mantıklı, aşağıda 1605... herkese kolay gelsin...

7. Esas

macım bu topiğe gelip başkalarının sistemine çamur atıp kaçırmak değildi. teknik analizdeki karmaşık verilerden arındırdığım sistemimi altın için optimize ettim ve paylaşmak istedim. ama nedense "bu alemin kralı benim" tarzında takılan insanlar rahatsız oldu. giden gider kalan kalır, kimse kimseye git demedi, dememeli. herşey saygı çerçevesinde paylaşıldıkça verimli olur.
    benim sistemimi sorgulayanlar açsın baksın grafiğe ve 60 dakikalık DI'ların aşağı ve yukarı kestiği yerlerden pozisyon aldıklarını düşünsünler. göreceklerdir ki pozisyonlarının çoğu karla kapanmış olacak. bazı arkadaşların dediği gibi yatay piyasalarda DI ile trade yapmak sadece komisyon ödemenizden başka işe yaramayacaktır. ama altın için saatlik DI çok kısa vadelerde güzel paralar kazandırıyor. buralara grafik yapıştırıp destek direnç pivot seviyeleri vermek maharet değil, short mu öneriyorsun long mu? nerden alalım nerden satalım. yapabiliyorsan bunu yap da biz de takdir edelim. bizim sistemimizde tüm bu soruların cevabı var ve kimse kimseye muhtaç olmadan bu sistemi uygulayarak gönül rahatlığı ile deneyebilir. Yalnız dikkat çekmek istediğim bir nokta var. benim sistemim %100 garantili değil, sadece karla kapatılan pozisyonların sayısını zararla kapatılanlardan daha fazla yapmak.

Sistemim kısa pozisyon açmak isteyene beklesin diyor.
    uzun pozisyon açmak isteyene ise cuma günü 60 dakikalık DI yukarı kestiğinde (1595) long açmalıydı ama ben cesaret edemedim (short pozisyonumu kapatıp beklemeyi tercih ettim). Bu seviyelerden de uzuna girmeyi riskli buluyorum, gideceği yer şimdilik 1630 (1630 geçilirse long pozisyon tekrar değerlendirilebilir) ve günlük DI henüz yukarı kesmedi.

grafiğe bakmak isteyenler bu linkten bakabilirler.
    http://www.matriksdata.com/forjavama...ata/javata.asp

Esas

Yazik. Ele tutulur hicbir sey paylasmadan varolan degeri elestirerek onemsizlestirmeye cabalayarak yer edinme cabasinin bir sonucu daha... Burayi uye dahi olmadan izleyen onlarca insan var. Ben altin konusu konusulan her internet sitesinde forumunda burayi ve DalgalarlaSorf nickli kisiyi takip etmeyi salik veriyordum. 3 gun 5 gun 1 hafta sonra buraya baktiginda faydasiz yorumlari goren o insanlara borclusunuz sizler.

Sorfu yeni mekaninda takibe devam.

Sayfa 406/416 İlkİlk ... 306356396404405406407408 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •