Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 17 madde; 17 - 17 arası.

Konu: Matriks e Nasıl Güveniyorsunuz???

1. Esas

Selamlar, matriks abonesi olmanın arefesindeyim ama bazı sorularım var. Kullanıcılara sormak istedim. Yaklaşık 10 gündür demoyu kullanıyorum, 15 dk. gecikmeli bunun farkındayım.

1. Matriksi açtığımda grafiklerde özellikle son kısımlarda yanlışlıklar oluyor eski veri gösteriyor. Grafik penceresinin sağ alttındaki güncelleyi yapınca düzeliyor. Bu acaba demodan mı kaynaklanıyor yoksa programda bir sıkıntı mı var? Çözümü nedir. Hep mi böyle. Bu durum seans kapalıyken daha bariz seans esnasında zaten gecikmeli olduğundan çok fazla deneyemedim amaseans kapalı olduğu zamanlarda mesela akşam sıkıntı bariz.

2. Basit bir explorer yazdım, bazen çalışıyor bazende çalışmıyor. Filtre kısmında veya başka bir yerde bir sıkıntı yok. Şimdi çalışmıyor mesela 5 dk sonra çalışıyor vb. Sizlerde durum nasıl?

3. Explorer sonuçlarını ayrı bit fiyat penceresine alabiliyoruz gayet güzel acaba bu fiyat penceresini kendimiz düzenleyip onu kaydedip bir daha ki sefere bu şablona göre explorer sonuçlarınıalabiliyor muyuz?

En ciddi sıkıntı bu veri ve grafik problemi.

Birde alternatif programlar nasıldır, genel olarak görüşlerinizi merak ediyorum. İnternette pek doyurucu bilgi bulamadım.

Teşekkürler, Selamlar
    Son düzenleme : A.K.S.I; 17-12-2016 saat: 13:04. Sebep: ekleme

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •