Sayfa 387/397 İlkİlk ... 287337377385386387388389 ... SonSon
Arama sonucu : 3174 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: dolar beklentim

Esas

2.79 2.87 arası çok yatay denemeyen hareket 28 saat içinde.. Normal olmayan şeyler var
    İ see dead people with short )))
    İngilizcem de Nirvana seviyesi intermediate dır...

2. Esas

Alıntı Originally Posted by Şevki Krn Yazıyı Oku
    herkes birbirini gaza getiriyor aslında birşey olduğu yok yatay bantta dalgalanıyor.. bu hengameye rağmen 2.87 bile görülmedi think again

yukarı devam edip etmeyeceğini nasıl anlarsın ? robot sahibi olman lazım. 5 dk lık fiyat hareketlerine duyarlı hızlı işlem yapabilen..

yukarı devam edip etmeyeceği robot hareketi yakalayabilir bu şekilde çıkıp çıkmayacağı anlaşılamaz. anlık satış başlarsa 5 dk yakalar. yükselişide yakalar.

elle çok zor

selamlar..
    BIM poşetiyle dolaresleri 2.84 den sattın şimdi arkasından bakar kalırsın işte

Esas

aynen altınlarda gitti bir sürü TÜRK param oldu ATATÜRK leri aynı tarafa bakacak şekilde istifliyorum şu an.. Çok yoğunum

Esas

287 iki sefer dönüp 280 lere 2 kere düşmesini seyretmişken bi atraksiyon denedik geçti 287 yi kısmet olmadı.

Esas

Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    55 e short position zar zor kapadım.. 890 kadar artık satış yok ikinci bir emre kadar..
    Evet üstadlar 890 deniyoruz.. Bugün için güzel hedefmiş almaya el zor gidiyor satışa hazırlanıyorum

6. Esas

İç ve dış siyaset bu kadar sıkıntılıyken, ikide birde canlı bombalar patlıyorken, bu yaz turistlerin geleceği şüpheliyken, dolar ilk çeyrekte 3 TL leri gördüğü halde ihracat azalmışken, borsa böyle satış yiyorken, Euro nun dolar karşısında daha fazla yükseleceği şüpheli iken atraksiyona hiç gerek yok.
    Enson doları 2.825 ten almıştım, 2.75 e düşse bile hiç bozmadan bekleyecektim.

Esas

Alıntı Originally Posted by Acabacı Yazıyı Oku
    İç ve dış siyaset bu kadar sıkıntılıyken, ikide birde canlı bombalar patlıyorken, bu yaz turistlerin geleceği şüpheliyken, dolar ilk çeyrekte 3 TL leri gördüğü halde ihracat azalmışken, borsa böyle satış yiyorken, Euro nun dolar karşısında daha fazla yükseleceği şüpheli iken atraksiyona hiç gerek yok.
    Enson doları 2.825 ten almıştım, 2.75 e düşse bile hiç bozmadan bekleyecektim.
    Önce 2.70 sonra 2.50 olaceydi, öyle diyorlardı ne yani yine goygoya mı geldik ne !...

Esas

Bugün 2.80 - 2.85 arasından aldığım benjaminlere sogukkanlilikla baktım. Birlikteligimizin 3.05 e kadar sürmesine karar verdim.

Sayfa 387/397 İlkİlk ... 287337377385386387388389 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •