Sayfa 63/397 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 3174 madde; 497 - 504 arası.

Konu: dolar beklentim

Duhul
    Oct 2015
    İkamet
    Yalan Dünya
    Gönderi
    1,419

Esas

Alıntı Originally Posted by m e r t Yazıyı Oku
    Sn HAMIDO ağa,
    altın çakılmadı, dolar da fırlamadı.Bir zamanlar dediğiniz gibi; " altın double yapar" mı?
    Benim çok kıymetli kardeşim (Yaşım 43 Benden büyükseniz ABİM..)...
    Lütfen biraz sakin ....bu neyin telaşı.... parti beslemesi ücretli tasmalı elemanmıyız...

lütfettiniz ağa dediniz ....AĞA'lığın raconu da agır olmaktır....
    Yazdım buyrun...

Alıntı Originally Posted by HAMİDO-ŞAKİR Yazıyı Oku
    Ben seni anladım ....Yazayım öyle ise ama bir daha bunu yapmam bu son...
    Beklentim 2.965-3.030 arası git gel yaptıracaklar bu önümüzdeki hafta ....hatta fed faiz arttırdı diye hiç bir şey olmayacak....
    Dolar fişeklemeyecek....Dolar 13 ocak tan sonra ne yapacaksa yapacak.......Daha ikinci üçüncü faiz artışı var ....Esas olay o...
    Bizim merkezden cacık çıkmaz fed arttırsında arttırayım ayagı yapıyor.....o kadar yani...kabullenmiş her şeyi...

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir....sadece beni baglıyan zırvalardır....Zarar ederseniz karışmam...
    Sadece 2.965 ayagını biraz esnetiyorlar forex firmaları olay bu...

Altınla ilgili altın topiğine yazdım .....Okuyunuz ...

Elhamdullilah bu topikte daha hiç yanılmadım...Yanılmak biz aciz kulların işi...
    Elli kişi fed arttırmaz dedi kızmadım .....Öyle yazdılar kızmadım ,böyle yazdılar kızmadım...Her fikir başımın tacı....
    Ama buraya gelip iki kuruş oynayınca ağlama duvarı yazanları kibarca uyarıyorum lütfen buraya yazmayın......
    Bir dahaki sefere bu kibarlıkta olmam ona göre.....

Esas

İlginç hareketler.. Herşeyi geçtim bu parite dönmezse yani buralarda kalırsa ben hiç bir şey bilmiyorum. Yarın ola hayrola..

Esas

Alıntı Originally Posted by HAMİDO-ŞAKİR Yazıyı Oku
    Benim çok kıymetli kardeşim (Yaşım 43 Benden büyükseniz ABİM..)...
    Lütfen biraz sakin ....bu neyin telaşı.... parti beslemesi ücretli tasmalı elemanmıyız...

lütfettiniz ağa dediniz ....AĞA'lığın raconu da agır olmaktır....
    Yazdım buyrun...

Sadece 2.965 ayagını biraz esnetiyorlar forex firmaları olay bu...

Altınla ilgili altın topiğine yazdım .....Okuyunuz ...

Elhamdullilah bu topikte daha hiç yanılmadım...Yanılmak biz aciz kulların işi...
    Elli kişi fed arttırmaz dedi kızmadım .....Öyle yazdılar kızmadım ,böyle yazdılar kızmadım...Her fikir başımın tacı....
    Ama buraya gelip iki kuruş oynayınca ağlama duvarı yazanları kibarca uyarıyorum lütfen buraya yazmayın......
    Bir dahaki sefere bu kibarlıkta olmam ona göre.....
    Agam senden tek istegim yazmaya devam et.boyle anlari kovalayan cok olur.umarim bu tur soylemler seni kusturmez.elbet sende insansin.burada bilgi birikimlerini, tecrubelerini bizimle paylasman ustelik hicbir cikar gozetmeksizin bunu yapman zaten en buyuk ağaliktir.benim tek diyeceğim Rabbim senden razi olsun.kazancin misli misli olsun.saygilar

Esas

Hamido ustad daha önce yazmıştım tekrar olmasın ama size bir şey söyleyeyim mi yazdiklarinizdan çoğu zaman neyi anlamam gerektiğini anlamıyorum ama sırf genel kültür bile alıyor olsam ve hatta hiç bir şey anlamıyor bile olsam seviyorum sizi, böyle yerlerde sizlere daha çok ihtiyaç var fikirlerinizi eksik etmeyiniz inşallah

Duhul
    Oct 2015
    İkamet
    Yalan Dünya
    Gönderi
    1,419

Esas

Alıntı Originally Posted by austin Yazıyı Oku
    İlginç hareketler.. Herşeyi geçtim bu parite dönmezse yani buralarda kalırsa ben hiç bir şey bilmiyorum. Yarın ola hayrola..
    Pariteden kastınız USD/TRY değil mi...Yoksa EUR/USD mi...???

Ne dedi yellen en az 4 kere daha arttırım var ...%1 garanti artık hayırlı olsun....

Alıntı Originally Posted by batibati Yazıyı Oku
    Agam senden tek istegim yazmaya devam et.boyle anlari kovalayan cok olur.umarim bu tur soylemler seni kusturmez.elbet sende insansin.burada bilgi birikimlerini, tecrubelerini bizimle paylasman ustelik hicbir cikar gozetmeksizin bunu yapman zaten en buyuk ağaliktir.benim tek diyeceğim Rabbim senden razi olsun.kazancin misli misli olsun.saygilar
    Çok teşekkür ederim...Allah sizden de razı olsun...Tamam anladım ama kıskanmanında bir adabı olur...
    Doların önü artık MART 2016 ya kadar açık...Bu çok net...
    Yazdım yaklaşık zirveyi yakalıyalım çıkacagız zaten dolardan EMTİA ya geçeceğiz...

Duhul
    Oct 2015
    İkamet
    Yalan Dünya
    Gönderi
    1,419

Esas

Alıntı Originally Posted by hcicek Yazıyı Oku
    Hamido ustad daha önce yazmıştım tekrar olmasın ama size bir şey söyleyeyim mi yazdiklarinizdan çoğu zaman neyi anlamam gerektiğini anlamıyorum ama sırf genel kültür bile alıyor olsam ve hatta hiç bir şey anlamıyor bile olsam seviyorum sizi, böyle yerlerde sizlere daha çok ihtiyaç var fikirlerinizi eksik etmeyiniz inşallah
    Güzel forumdaşım o zaman daha açık açık yazayım ....Anlıyamadıgınız noktaları tekrar tekrar sorun hiç arsınmam yazarım söz...
    1- ilk yazılarımdan beri demek istiyorum ki dolar gibi yabancı ülke paralarının ülkemiz parası cinsinden degerine parite denir...
    Örn:1 tl=1 dolar parite 1 yada 3 tl =1 dolar parite=3 ...
    Şimdi bu pariteyi yani doları kaça alıp satacagımıza ne karar verir...Benim iddiama göre(bu dünya finans profosyonelleriin iddiasıdir)
    bu pariteye faiz farkı =currency swap belirler ..(bu konuyu önceki sahifelerde detaylıca yazdım)
    2-işte şu an dolar faiz arttırarak diğer para birimlerine göre daha fazla faiz vermeye başlıyacak=başladı...
    Yani faizi iyi olan kazanır gibi kabaca...(Daha detaylı diğer arkadaşlarda yazarsa çok makbule geçer...)

7. Esas

Hamido aga yarin borsalar %2 arti acilir forumdaki cogu insan borsa cikicak dolar dusucek yazar bu hep boyle olmustur ..

FED med hikaye ama yalniz bugun dikkatimi ceken bir sey var amerikada guzel mal dagittilar .. olay global bir furyaya donusurse senin beklentin daha once gerceklesir

Esas

Sayın hamido izahini gayet güzel anladım e kıyasen bakıldığında biz abd, BM ile aynı siklette bile olmadığımız için sonuç baştan belli

Sayfa 63/397 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •