Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 14 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Turkiye'de Mcdonalds yada Burger King acmak

Esas Turkiye'de Mcdonalds yada Burger King acmak

Ne dersiniz arkadaslar? Anladigim kadariyla istenen rakamlar cokta fazla degil. 400-500 bin dolar isteniyor, ama buna isletme sermayesi dahilmi soylenmiyor.

Aranizda bunu yapan yapmayi dusunen varmi? Yapan birilerini taniyormusunuz?

Asagidaki linkte goreceginiz gibi Turkiye'nin her tarafindan inanilmaz talep var.

http://www.iskuruyorum.com/haber_oku.asp?haber=32

Esas

freshing olayınan bahsediyorsunuz. bende bir gün araştırdım merak ettim bu tarz yerler açmak kaça patlar diye dediginiz rakamlar şeklinde.

Freshing olayında benim ilgimi çeken yeni yaygınlaşmaya başlayan faturabank olayı. 25 bin tl sermaye gerekiyor . bana bayagı mantıklı geliyor.

Esas

Alıntı Originally Posted by OnurGururSeref Yazıyı Oku
    Freshing olayi derken?

Franchise

Esas

Arkadaslar evet bu franchising olayi.

McDonalds yada BurgerKing sahibi taniyan varmi? McDonalds in sayfasindaki franchising telefonunu arayacagim artik bakalim ne olacak?

Ama bana pek umit vaad etmiyor cunku baba yerleri babalara vermislerdir coktan

Esas

telefonla aradim konustum, Istanbulda franchise artik vermiyorlarmis

Zaten minimum yatirim miktari 250 bin dolar ve 550 bindolara kadar gidiyor. Isletme sermayeside onun uzerine

Ben Istanbul da olsun istiyordum ama olmayacak heralde

Duhul
    Aug 2005
    İkamet
    St. Pauli
    Gönderi
    275

Esas

Sabah 8'den, gece 2'ye kadar açık olacak. En az 3 tane manager gerekli, kuralları çok katı, bölge müdürleri sürekli tepende... orta ölçekte bir restorantsa günlük ciro 6-9 bin civarı. Hiç çekilmez valla...

Esas

Ben yaptigim paraya bakarim

necdet1965 Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by HELMUT Yazıyı Oku
    Sabah 8'den, gece 2'ye kadar açık olacak. En az 3 tane manager gerekli, kuralları çok katı, bölge müdürleri sürekli tepende... orta ölçekte bir restorantsa günlük ciro 6-9 bin civarı. Hiç çekilmez valla...
    ?

Kar oranı ne yaklaşık? %50 ise fena değil çünkü?

Sayfa 1/2 12 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •