Anket Sonuçlarını Gör: Fatih Terim bundan sonra

Oylayan
90. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • İstifa etmeli

26 28.89%
  • Kovulmalı

52 57.78%
  • Devam etmeli

12 13.33%
Sayfa 17/19 İlkİlk ... 71516171819 SonSon
Arama sonucu : 149 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Fatih Terim istifa etmeli mi, etmemeli mi?

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by DrX Yazıyı Oku
    İstifa yetmez. Aldığı paranın % 80'ini de iade etmeli..
    Benim hesaba EFT yapmalı,

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    Ege'de Fırat
    Gönderi
    2,989

Esas

Bu adam değil miydi telefon açıp insanlara ana, avrat, bıyık küfreden.

Bütün Türkiye'nin bildiği bu terbiyesizliği fedarosyonunmuz(!!!) sineye çekti, terbiyesizliği kabullendi ve bu şahsı insanımıza layık gördü; yakışır dedi.

Fedarasyonu toptan kovmalı...

Ermenileri yeneriz artık Aklıma gelmişken bu maça gidecek var mı

Saygılarla.

Esas

çok geç bile kaldı istifa etmekte

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

Alıntı Originally Posted by REST Yazıyı Oku
    Ayda 260.000 tl alıyormuş....
    Bu istifası 8.3 milyon anlamına geliyormuş...
    1-2 ay sonra belki istifa eder..
    Ermeni maçında takımının başında olmak istiyormuş..
    Bir show yapar bu maçta.
    İşi gücü show zaten.
    Bu gruptan çıkamadı ya..yuf olsun.
    Bu işi bırakıp...ortalarda gözükmemesi lazım.
    bizi geçen bosnanın teknik direktörü ayda 5.000 euro maaş alıyormuş

Esas

Alıntı Originally Posted by DrX Yazıyı Oku
    İstifa yetmez. Aldığı paranın % 80'ini de iade etmeli..
    Aşağıdaki rakamlara bakınca fikir değiştirdim.. % 90 iade olmalı

Alıntı Originally Posted by carcharias Yazıyı Oku
    sayın hocam birşey soracağım;
    üç dört sene yanlış teşhis ve tedavilerle süren bir hastalığım oldu. şu an kistler tümörler bilmem nelerle kanser olacak olmayacak bir çizgide yürüyüp gidiyorum. bana yapılan bu hatalar neticesinde doktorlar mesleği de bırakıp bugüne kadar aldıkları maaşın %80 ini bana veya devlete iade eder mi? hadi beni geçin, tüm doktor kurbanı hastaları düşünün. doktorların başarısızlıklarının maddi iadesi olur mu?
    Mesele sadece başarısız olup, bu nedenle para iadesi değil...Ona bu kadar yüksek meblağların ödenmiş olması. Bu denli büyük paralarla geliyorsaniz, başarısızlığın istifa ötesinde bir bedeli olmalı..Futbolcu transfer ücretleri de böyle olmalı..Yıllık 4.000.000 Euro mu istiyorsun, tamam, şampiyon olursak altı veririm, şampiyon olamaz isek 1 milyon euro da kalır ücretin..gibi

Alıntı Originally Posted by REST Yazıyı Oku
    Ayda 260.000 tl alıyormuş....
    Bu istifası 8.3 milyon anlamına geliyormuş...
    1-2 ay sonra belki istifa eder..
    Ermeni maçında takımının başında olmak istiyormuş..
    Bir show yapar bu maçta.
    İşi gücü show zaten.
    Bu gruptan çıkamadı ya..yuf olsun.
    Bu işi bırakıp...ortalarda gözükmemesi lazım.
    Buna ne yorum yapılabilir ki ? Gerçi biz Del Boske'lerin, Aragones'lerin 3-5 ay veya bir yıl çalışıp, üç dört yıllık mukavele ücretlerini (3-5 milyon euro gibi rakamlar) mukaveleleri gereği alıp gittikleri, (böylesine garip kontratları yapan parlak zekalı yöneticilerin gırla olduğu) bir ülkeyiz..

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bizi geçen bosnanın teknik direktörü ayda 5.000 euro maaş alıyormuş
    Garibim kesin Türkiye de bir takım yönetmenin hayallerini kuruyordur şimdi

Duhul
    Jan 2008
    İkamet
    kastanbul
    Gönderi
    839

Esas

gider derdi bitmez............bız osmanlı torunlarıyız yedı cıhana hukmettık.....sonra osmanlı devletınden kendı ayaklarımızıın ustune bastıgımız cumhuriyetı kurduk.....ama hep ılerı yerıne gerı gıttık....gecmısımızle avunduk gecmıs onemlı gunlerı kutladık bayram yaptık tatıle gıttık........bız tatılerı.....bız gecmısı........bız gazlıyacak seylerı severız..........terım cv sındekı yazanlar yerıne gelıcek kısıyı ezecek ezmeye devam edıcek..........senol gunese katlanamadık sacı jolelı dıye.......ersun yanalı tutamadık bılgısayarlı tomografı olur futbolmu olur dıye............mustafa denızlı cekırge gıbı bır sıcrar ıkı sıcrar bır takımda 2 sene yolda bırakır..............dısardan adam gelse.....Türk gıbı dusunemez Tük gibi gaza getiremez dıye.........parası ıyı ama etrafında cakal cok...........Büyüğüde Terim.............artık Git terim derım bende............devir 2000 lerı 2002 2008 lerı hatılrmaka degıl uzerıne koyarak en ıyısı olmak ama bız kadercıyız olmadı ıste demeye devam ederız.........amma uyuz olmusum terim'e

Esas

İstifa ettim mi ki!

Terim'in Yazıcı'ya söylediği sözler ortalığı karıştıracak.
    13/10/09 09:27

"HANİ 2012'YE KADARDI"

‘Güven tazelemek’ için istifa sinyali veren, ancak Özgener’in ‘kabul’ hamlesiyle şaşkına dönen Fatih Terim, “İstifa ettim mi ki? Ben sadece ‘Bursa’daki maç, veda maçımız olur’ dedim” diyerek dert yandı.

GAZETER HABERTÜRK ÖZEL HABER / ERHAN TELLİ

Fatih Terim’in, görevi bırakacağı şeklindeki açıklamasının altından ‘güven oyu’ arayışının yattığı, bu hamleyi herkes gibi ‘istifa’ olarak algılayan Federasyon Başkanı Mahmut Özgener’in “kabul ediyoruz” tavrının da tecrübeli hocayı şaşkına uğrattığı ortaya çıktı. HABERTÜRK, ikilinin arasını açan bu sürpriz gelişmelerin izini sürdü:

KÜFÜRLER BUNALTTI, GÜVEN OYU ARADI
    Federasyonun tamdesteği altında Belçika sınavına çıkan Terim, tribünden gelen küfürler ve istifa protestoları sonrası yıprandığını hissetti. “Yapılanlar beni acıttı” diyen Terim, “Ermenistan veda maçım” sözleriyle ayrılık sinyali verdi. Bu durum ‘istifa’ şeklinde yorumlanırken, Özgener, yorulan Terim’in destek arayışı için bu hamleyi yaptığını algılayamadı.

TV’DEN ÖĞRENİNCE KIZDI, İPLERİ KOPARDI
    “Sakın konuşma” telkinine rağmen bu gelişmeyi TV’den öğrenen Özgener büyük bir kırgınlık yaşadı. Başkan, resmi siteden Terim’e teşekkür ederek ‘dolaylı istifayı’ kabul etti. Terimise resmen daha istifasını bile vermeden başkanın bu şekilde tavır alması karşısında şoka uğradı.

İBRAHİM YAZICI’YA İÇİNİ DÖKTÜ
    Tecrübeli teknik adam, dünkü idmanı izleyen Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı’yla dertleşti. Terim, “Ben istifa ettimmi ki? Sadece ‘Bursa’dakimaç, vedamaçımız olur’ dedim. 2 gün önce ‘2012’ye kadar beraberiz’ demiyorlarmıydı? Maçtan sonra onları aramadığımiçin darılmışlar. Telefonumu kapattım, eşimle bile konuşmadım” diyerek kızgınlığını dile getirdi.

BU FİLMİ DAHA ÖNCE GÖRMÜŞTÜK
    Fatih Terim, 2004’te G.Saray’ın başındayken de benzer bir hamle yapmış, o zaman da güven oyu almak isterken, dönemin başkanı Özhan Canaydın tarafından gönderilmişti. Tecrübeli hoca, veda maçı sonrası “Hocamızın arkasındayız dedinizmi, arkasında durursunuz” sözleriyle tepkisini dile getirmişti.

EURO 2008'DEN SONRA DA GİDİYORDU
    (A) Milli Takım’ın 2008 Avrupa Şampiyonası’nda elde ettiği başarının ardından da istifa edeceğini belirten Terim, “Ben bu kadar yapabildim. Büyük ihtimalle Avrupa’ya döneceğim” demişti. Daha sonra dönemin başkanı rahmetli Hasan Doğan uzun süren görüşmelerin ardından kendisini ikna etmişti.

Kaynak...

Esas

Tribün küfürleri istifa ettirdi.Ya evlerde çoluk çocuğun önünde savrulanları duysaydı ne yapardı?
    Geçmiş hizmetleri imiş.
    Ömer Seyfettin yaşasaydı kolunu kesen kasap hikayesinin konusu olurdu.

Sayfa 17/19 İlkİlk ... 71516171819 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •