Anket Sonuçlarını Gör: Fatih Terim bundan sonra

Oylayan
90. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • İstifa etmeli

26 28.89%
  • Kovulmalı

52 57.78%
  • Devam etmeli

12 13.33%
Sayfa 19/19 İlkİlk ... 9171819
Arama sonucu : 149 madde; 145 - 149 arası.

Konu: Fatih Terim istifa etmeli mi, etmemeli mi?

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    8

Thumbs down Fatih Terim / İstifa etmeli

Öncelikle kendisine (bir FB li olarak bile) teşekkür etmeliyiz. Çünkü karşılığı duygusal olarak alsa da bir emeği var. Ancak sonuç olarak ortada bir başarısızlık var. Bulunduğu konumdan ayrılarak milli takımın önünü, kendine yakışan şekilde, çekilmek suretiyle açmalıdır.

Yazılarını sık sık sevip, beğenerek izlediğim Psikiyatrist Prof.Kerem Doksat üstadım Fâtih Terim için tipik bir "Ouroboros" demektedir. O nedir derseniz .
    "iyiliği ve kötülüğü temsil eden iki tanrının varolduğuna inanan gnostik düşünce, kendi kuyruğunu yutan ejderha başlı yılan. sonsuz bir kısırdöngünün, iç içe geçmişliğin, birbirini takip eden, süregelen herşeyin simgesi."

Fatih Terim'e ilişkin hocamın yazısı tam bir uzman işi olmuş, bu durumda vakti ve ilgisi olan bir zahmet baksın lütfen. S.S.S.

http://www.keremdoksat.com/2009/10/1...lda-son-durum/

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

dünkü açıklamaları içimi rahatlattı

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    tarabya
    Gönderi
    7,411

Esas

Maas muhabbeti olmus... Merak ediyorum aceba avrupadaki calistiricilar ne kadar aliyorlar die... Bizi yenen takimi sormuyorum

Vasfi olmayan top oyunculari dehşet paralar kazanabiliyorlar ise teknik direktorlerde kazanabilmeli bi yerde...

Desenizki futbol ile alakan ne... Hic sewmem haz etmem, muhabbeti dondugu noktada o mekandan uzaklasirim Ama milli bir olay sozkunusu olunca ilgileniyor insan

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    https://www.facebook.com/htgyhy
    Gönderi
    11,716
    Blog Yazıları
    4

Esas

Tek kupayla kendini İmparator sandı..........hürriyet............

5. Esas

etmemeli

Sayfa 19/19 İlkİlk ... 9171819

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •