Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 19 madde; 17 - 19 arası.

Konu: AvaFX hakkinda yorumlar.

Esas

lider forexde işlem yapıyordum.o da ava fx üzerindentl işlem yapıyormuş.geçenlerde lider forex hesapları ava ya transfer oldu.lider de devam etmek isteyenler devam etti. euro tl de satıcı idim. 40.000 dolar param gitti. 40 gün oluyor. hesapta para kalmadı. 40 günden beri işlem yapmıyordu.3 gün önce ava dan telefon geldi. hesabıma 2000 dolar yatırmışlar. tekrar işlem yaptım. o da aynı gün gitti.TAVSİYEM forexden uzak durmak. kumar gibi bağımlılık yapıyor. türkiyede inşallah yasaklanır.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by cmlmcn Yazıyı Oku
    lider forexde işlem yapıyordum.o da ava fx üzerindentl işlem yapıyormuş.geçenlerde lider forex hesapları ava ya transfer oldu.lider de devam etmek isteyenler devam etti. euro tl de satıcı idim. 40.000 dolar param gitti. 40 gün oluyor. hesapta para kalmadı. 40 günden beri işlem yapmıyordu.3 gün önce ava dan telefon geldi. hesabıma 2000 dolar yatırmışlar. tekrar işlem yaptım. o da aynı gün gitti.TAVSİYEM forexden uzak durmak. kumar gibi bağımlılık yapıyor. türkiyede inşallah yasaklanır.
    sn. cmlmcn zamanında ben de liderforex de hesa açmıştım. o zamanlar avafx ebağlıydı. sonra avada devam ettim. para çekmem istediğimde zor ulaştım. ulaşabildiğim tek yol skype dı. parayı kredi kartıma yatırdılar. tabii kaybım var. belki de o yüzden yatırdılar. neyse lider forex ava dan ayrılmış devam ediyordu. ne oldu şu an geri mi avayla birleşmişler ? bir de spk da şu an yetkiler ve forexle ilgili düzenlemeler yapıyorlar. bu düzenleme çıkana kadar sanırrım belli başlı aracı kurumlara verecekler o zamana kadar uzak durmak.

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    33

Esas

LiderForex Nisan ayında avafx'ten ayrıldı ve şuanda da kendileri hizmet vermeye devam etmektedir. SPK tarafından denetleme ağustos sonu itibariyle gerçekleşmesi beklenmektedir. Şuanda Türkiye'deki hiçbir forex firması spk tarafından denetlenmemektedir. Biz denetleniyoruz diyen yalan söylemektedir. SPK denetlemesi sonrası çoğu forex şirketi batacaktır bakalım kimler ayakta kalacak. Ayrıca LiderForex ile ilgili kısa bilgi vermek istiyorum. Bende onlarda gerçek hesap açtım ve bana gerekli bilgi dökümantasyonu gönderdiler. Ayrıca internetten eğitimleri de var katıldım gayet başarılıydı. Para çekme talimatlarında da sorun yok. Genel olarak benim beklentilerimi karşıladı ve ben hala daha bu şirket ile çalışmaktayım.

Şunu da vurgulamak istiyorum. Ben bu piyasayı öğrenene kadar yaklaşık 20.000$ kaybettim ancak bunu kendi ego ve hırsıma yenildiğim için kaybettim. Eğer kötü niyetli bir forex şirketi ile çalışırsanız ne kadar kazanırsanız kazanın para alamazsınız. Bu yüzden de ben iyi bir kurum ile çalıştığımı düşünüyorum.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •