Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 20 madde; 17 - 20 arası.

Konu: Skoda Fabia 1.2 Classic

Duhul
    Aug 2005
    İkamet
    ENGÜRÜ
    Gönderi
    10,084

Esas

Alıntı Originally Posted by ayhankara Yazıyı Oku
    arkadaşlar şimdi fabia alınır mı alınmaz mı? bir kaç arkadaşıma sordum telefonda yarım saatten fazla görüştüm. Binilir sağlam araba diyorlar. bir ara kaloslara bakmıştım onu alacağını fabia al diyorlar. yakıt açısından ideal bir araba diye biliyorum. benzinli sınıfında en cimri 15 araç içinde...
    ondan önce de
    daihatsu coure var şekilsiz diye hoşuma gitmedi.
    picanto var 1.1 motoru küçük ve olumsuz şeyler okudum diye vazgeçtim.
    suzuki alto var 2.eli hiç yok diye ve bagaj hacmi 177 litre gibi küçük diye vazgeçtim.
    spark kesinlikle benim tarzım değil ve bayan arabası diye vazgeçtim.
    corsa 1.0 motor hacminden ve opel'i hiç sevemediğim için vazgeçtim.
    yaris1,0 var toyota iyi güzel ama modellisi pahalı diye vazgeçtim.
    panda 1.2 var fiat arabası severim ama bagaj hacmi bununda 200 litre imiş o yüzden vazgeçtim. fiat arabasını sevmiyorum birde parçası ucuz ama kartalslx vardı bizde ondan kalma bir ön yargım var diye caydım.
    atos var şekli hiç mi hiç hoşuma gitmiyor.
    jazz 1.4 var bana göre pahalı ama güzel araba allah için 16 bin lira ikinci eli honda arabası japon o da güzel ama işte 3 bin lira eksiğim var ve hiç kredi çekemiyorum.
    mitsubishi colt var sevmem bu arabaları o yüzden istemedim.
    micra ve clio var onlarıda sevmiyorum
    geriye benim araba kalıyor birte skoda fabia volsvagen aldı bu skodayı romanyada üretiliyor ama skoda adını volsvagen bayağı toparladı ve bugün test ettiğim için istiyorum. siz nedersiniz tam olarak.

yakıt tüketimi konusunda epey marka yazmısın ama aynı sınfa koyabileceğin (aslında bence hepsinden daha iyi bir sınıfta) fiestayı atlamısın
    1,4 motor 80 bg olmasına rağmen gerek benzin/lpg de gerekse dizelde fiestanın altına düsebilecek, aynı performansı verecek araç tanımıyorum.. bakımı da volkswagen yada opelden daha az maliyetlidir.. ister uzun yolda ister sehir içinde saydıgın tüm otolara göre daha fazla konfor verir..

en önemlisi ise peynir ekmek gibi gittiği için ederine kısa zamanda elinden çıkarabilirsin.. yeter ki temiz ve az km yapmısını bul.. ha belki senin düsündüğün 13bin liradan biraz daha pahalı.. 15-16 ya 2003-2005 arası güzel bir tane bulabilirsin bence

ayhankara Guest

Esas

sayın kupa kassam bile param 13.500 ün üstüne çıkmaz. lpg demişsinde ben sadece benzinlilerden söz ediyordum. Teşekkürler. Peki 13.500 tl ye alabileceğim en güzel lpg li araç hangisi acaba.

ayhankara Guest

Esas

http://otomobilim.yetkinforum.com/index.htm
    kimsede skoda fabia yok herhalde. neyse bakalım.

ayhankara Guest

Esas

skodacı yok mu arkadaşlar fabia hakkında biraz bilgi versin bize. Parçaları çok pahalımıdır. bakımı çok masraflımıdır. almaya değer mi filan.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •