Sayfa 12/18 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
Arama sonucu : 144 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Dolar mı,Euro mu?

Esas

Euro'nun durumu ilginç gerçekten derler ya herkesin beklediği beklenti değildir,olmaz diye çatır çatır oluyor bu euro'da...

Gelirim bu para birimi üzerinden olunca panik yapmıyor değilim bir kısmı ilede Türkiye'de yatırım yapayım derken dolar aldı başını gitti ve biz bakakaldık...

Esas

Sizce 3000 TL ye iPhone alacak kaç kişi var? YTD...

Esas

Türkiye'nin kurtuluşu yenilenebilir enerjide. Almanya neler başarmış! Biz neden başaramıyoruz?

Esas

ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, Mısır'da katıldığı 'Mısır'ın ekonomik kalkınması ve yatırımlar' konulu forumda bir gafa imza atarak, 'Hepimiz, Mısır'ın geleceği namına çaba harcamalıyız' yerine 'Hepimiz, İsrail'in geleceği namına çaba harcamalıyız' dedi.

http://www.radikal.com.tr/dunya/kerr...l_gafi-1313707

Duhul
    Apr 2013
    İkamet
    Heilbronn
    Gönderi
    954

Esas

bu hafta dolarda 2.70 ı goruruz gb.insallh kalıcı olur bu seviyede...ytd

6. Esas

Alıntı Originally Posted by zkr Yazıyı Oku
    EURTRY grafik... Grafik çalışırsa yazın 3.65 leri görebilir. YTD...

Sayın zkr bu grafik 7 şubat tarihinden bugüne çalışıyormu? bu grafik euro dolar paritesi bu seviyelerde de olursa çalışırmı ve dolar tl ne durumda olur çalışırsa saygılar.....

Esas

EURUSD de 1.09 kırıldığı için yön bozuldu. EURUSD nin tepkisine bağlı herşey.

EURUSD dönerse EURTRY de yukarı atak başlar. YTD...

Global manipülasyon var. Yunanistan dan Varufakis güya komünist geçiniyor. Hafta onu bir Fransız magazine evinden görüntüler vermiş. Benim diyen popstar ın o kadar lüks yaşantısı yoktur.

Varufakis in ve Chipras ın akıl hocası GEORGE SOROS. O ne derse onu yapıyorlar. SOROS da aldığı pozisyona göre onlara bir gün şöyle yapın diyor, bir gün böyle yapın diyor. Yani piyasaların üzerinde görünmeyen bir kaç el dolaşıyor.

http://www.ensonhaber.com/yunanistan...015-03-13.html

Alıntı Originally Posted by Ç A N K A Y A Yazıyı Oku
    Sayın zkr bu grafik 7 şubat tarihinden bugüne çalışıyormu? bu grafik euro dolar paritesi bu seviyelerde de olursa çalışırmı ve dolar tl ne durumda olur çalışırsa saygılar.....

Esas

arkadaşlar ay sonu tl vadeli hesabımın vadesi doluyor, bir ksımıyla euro almayı düşünüyorum ama 2,70 lere düsebileceğini tahmin ediyorum. sizcede 2,70 veya daha aşağısına düşer mi. çünkü 1 yıllık vadede tl den daha fazla getirisi olacağını düşünüyorum. bu arada dolar trenine binmekte geç kalmışım.

Sayfa 12/18 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •