Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 50 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Yeni Teknik Direktör kim olmalı?

Duhul
    Jan 2006
    İkamet
    Sayısal 6/49
    Gönderi
    1,845

Esas

Alıntı Originally Posted by kaanbaran Yazıyı Oku
    yabancı olmuyacaksa tek maçlık teknnik direktör.yılmaz vural kokocu daumu düşünmek vatana ihanettir.
    yaw.. adam kokain iciyorsa kendi problemi

ha ben istemem.. niye istemem ? fenerin basindan ayrilmasin (bu sene en azindan ) diye

yoksa adam kokain iciyorsa kime ne ? milli takimdaki futbolcularin kimlerin neler yaptigini biliyormuyuz?

eski gs'li simdiki fenerli emre ehliyetsiz adam ezip yirtmadi mi ?

yani Daum futbolculariyla mac sonrasi yada mactan önce kokain partisi yapmiyorsa kime ne

Esas

Kim olursa olsun ama ilk önce milli duyguları ön planda olsun egoları değil....

Kendi takımlarında oynama şansı bulamayan bir çok oyuncu milli takımda kurtarıcı olarak sahaya çıkabiliyorlarsa bunun adı sizce nedir acaba...
    Son düzenleme : ahfado; 12-10-2009 saat: 20:05.

Esas

ANZ olsun

Benim tercihim Gheorghe Hagi

Duhul
    Apr 2008
    İkamet
    Transilvania
    Gönderi
    2,353

Esas

Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    eminmisiniz?

isterseniz bir Ingiltere ornegini tekrardan gozden gecirin. bir teknik direktorun takima neler verebileceginin en guzel ornegi. takim nerelerden nerelere geldi.

bize gereken yabanci ve kariyeri cok iyi bir teknik direktor. isim misim bilmem. ancak oyle bir kariyeri olmali ki ne oyucular nede baska kimseler birsey diyebilmeli.
    Evet eminim!! Piyasa agzi ile "gaz vermek" anlaminda hoca degisikliklerinde gelen 1 kac mac kazanir akabinde vay bee deriz. Yillar oncesinden Aahen (boyle mi yazilir bilmiyorum) takimi. Denizli nin sihirli sopasi dedik durduk takimi dipten aldi ve yukari tasidi. Sonra ne oldu biliyor musunuz vezir olan takim rezil oldu!!

Artik teknik direktorler ekibi ile birlikte geliyor. Hatta oyleki asci bile teknik direktorden daha onemli olabiliyor takim icin!!

Bizim zaten un,seker,yagimiz var. Bize lazim olan Hollanda dan yagi,Isvicre den sekeri hatta Ozbekistan dan unu getirecek,kaprissiz,uzlasmaci bir teknik direktor!!Sihirli degnege gerek yok.. Zaten elinde sihirli degnek olan da yok!!

Esas

Burada ince bir noktayı unutmayalım.İngiliz takımında oynayan tüm futbolcular tüm direktörler tarafından bilinir.Hatta bizim amatör takım direktörleri bile özel hayatlarına kadar tanır.
    Bize gelen yabancı ,hangi veya kaç oyuncumuzu tanır?Tanıyana kadar zaten kovulur.

Duhul
    Mar 2009
    İkamet
    soğuk sular
    Gönderi
    2,116

Esas

hocayı tartışıyorsunuz iyi güzel de... Fatih hoca'nın mukavelesinde iki imza var. biri de federasyon başkanına ait! bilmem anlatabildim mi. bir de federasyon başkanı arasanız mı diyorum?

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

topiği kapatalım
    adam ben daha istifa etmedim diyor

Esas