Sayfa 3/724 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5790 madde; 17 - 24 arası.

Konu: MRDIN - Mardin Çimento Sanayii Ve Ticaret A.Ş.

Esas

üzerine atlanmıyacak gibi değil.
    3 aylık bilançoya göre ciro 3 misli net kar 7 misli artmış.Irak'a yapılan ihracat bilançoya çok olumlu yansımış.

Esas

Bilen mala atlar,sabah 5300-5350 ye alacağımı zannetmiyordum ama oradanda aldım 5400 dende.Yalnız sığ bir tahtadır fazla mal almaya gelmez

Esas

Mardin herhalde kimsede yok ,kendi kendime yazayım bari,bugün yüksek işlem hacmiyle 6150 görüp geri geldi,tam evladiyelik cinsinden bir hisse.Bilanço göz kamaştırıyor,rahat uyunacak bir hisse.

Esas

sayın selam bende de var 5500 maliyetli 6200 geçilirse 7000 hedef var bencede

Esas

1 haftada yaklaşık % 20 prim,tutmaya devam.

6. Esas

ben bu bilanco ile en az 10000 lira etmesi gerektigini dusunuyorum ve 8-9000 den oncede satmayi dusunmuyorum

Esas

Volkan kardeş millet bilançolara baksa Mardin gibi,Otokar gibi bilançoları görür.Mardinin dünkü tekniğine bakan hemen satardı ama bugün % 5 kazandırdı.Bilanço değerini bulacak yakın zamanda.

Esas

Irak'ın yeniden yapılandırılmasında ihtiyaç duyulan çimantonun büyük bir çoğunluğu yakınlık sebebi ile Türkiyeden karşılanacağından ve bunun en az beş yıl süreceği düşünüldüğünden dolayı Mardin Çimento en az beş yıl ürettiği malı pazarlamada sıkıntı çekmeyecektir. Satışlar doğrudan Irak'a yapılamasa bile yerli tüccarlar tarafından alınarak Irak'a satış yapılabilmektedir. Savaş kötü bir şeydir ancak savaşlardan sonra ençok çimentocular para kazanır.

Sayfa 3/724 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •