Arama sonucu : 6 madde; 1 - 6 arası.

Konu: alım satım programı 1 den 1.01 e satmak için

Esas alım satım programı 1 den 1.01 e satmak için

Merhabalar
    benim işim hisse alım satımı yaparken programın kendi alıp satmasıdır
    kendi teorimde
    1 e alıp 1,01 e satacak
    1 e alıp 1,02 ye satacak
    1 e alıp 1,03 e satacak
    1 e alıp 1,04 e satacak
    1 e alıp 1,05 e satacak
    1 e alıp 1,06 ya satacak
    1 e alıp 1,07 ye satacak
    1 e alıp 1,08 e satacak
    1 e alıp 1,09 a satacak
    1 e alıp 1,10 a satacak

bir program arıyorum tabki hepsi ayrı hesaptan sadece tek bir hisse için açlısacak
    bunu her gün kendisi yapacak bir program

varsa böyle bir program acilen kullanmak istiyourm

Güzel bir forum herkese saygılarımı sunarım...

Esas

bence bunu unutun, hiçbir aracı kurum kendi sistemlerine dışarıdan müdahale ile
    veri akışına izin vermez. Zaten istediğinizin yapılabilmesi için SSL sertifikalı bir bağlantı
    gerekir. Örneğin iş bankasının karışık algoritmasına dışarıdan veri yüklemenize izin
    vermezler, bunu yaparken hem banka kısmında, hemde sizin tarafta güvenlik açıkları
    ortaya çıkar. Bunun olmaması içinde her kuruluş kendi içinde sistemi kurmuştur ve
    hiç birisi birbirine benzemez. Ben 2 farklı sistemden yararlanıyorum ve ikisi de ayrı telden
    çalışıyor. Hadi oldu da buna izin verdiler diyelim, bir de işin program kısmı var,
    birinin oturup buna binlerce satırlık kod yazması lazım.
    Ben bunun olacağını düşünmüyorum.

Microsoft'un Accounting Professional ürünü diğer işler için işinizi görebilir ama direkt
    bağlantı sağlamıyor. Ancak bu ürün üzerinde PAYPAL eklentisi ile para aktarımı yapılabiliyor.

Sonuçta; burasını bir takip edelim, belki birilerinden başka öneri gelebilir...

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Kütahya
    Gönderi
    4,688
    Blog Yazıları
    9

Esas

Matrix veya ibs e mail atıp yapmak istediğiniz işlemi aktarırsanız veri terminali üzerinden bu işlemi yapıp yapılamayacağı konusunda size yardımcı olabilirler. Hergün açılışta 1.00 a pasife alım gönderecek, 1.01 - 1.02... pasiften belirli lotları sayacak vs.. Program bir yandan emrin gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol edecek, bir yandan hissenin alım aralığını. Sanırım aracı kurumun tek olmaması, kimin nereden alıp nereden satacağı konusunda karışıklığı azaltır.

Tabi tahta 1.00 ın altına gelirse ne yapmak istediğiniz konusunda da bir karar vermeniz gerekli.

Uzun süredir bu 2 programı da kullanmadığım için çok net birşey söyleyemiyorum. Ama olursa bu şeklde olur diye düşünüyorum.

Esas

ayyan konuyla alakalısın görüğüm kadarıyla
    1 in altına düştüğünde satmayacak
    benim kafdamdaki su
    1 ile 1,15 arasında ki tüm kombinasyonları kar üstüne 100 tl lik hesaplar üzerined alım satım yapan program
    tabi program ın diğer özelliği de
    1 den alıp 1,01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 e satması
    bir diğer kombinasyon 1,01 den alıp 1,02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 e satması
    yani her alım 1 den 1,15 e kadar alım ve 1,01 den 1,15 e kadar satım kobinasyonları var totalde bu 120-130 adet kombinasyon yapar.

elimdeki 100 tl leri yayarak bu sisteme oturttugum taktirde takip etmeden kazanç elde edilebileceğine inanıyorum
    senin bahsettiğin programlarda böyle bir özellik var mı?

Esas Finnet Teknik Analist

Alıntı Originally Posted by alonzo Yazıyı Oku
    Merhabalar
    benim işim hisse alım satımı yaparken programın kendi alıp satmasıdır
    kendi teorimde
    1 e alıp 1,01 e satacak
    1 e alıp 1,02 ye satacak
    1 e alıp 1,03 e satacak
    1 e alıp 1,04 e satacak
    1 e alıp 1,05 e satacak
    1 e alıp 1,06 ya satacak
    1 e alıp 1,07 ye satacak
    1 e alıp 1,08 e satacak
    1 e alıp 1,09 a satacak
    1 e alıp 1,10 a satacak

bir program arıyorum tabki hepsi ayrı hesaptan sadece tek bir hisse için açlısacak
    bunu her gün kendisi yapacak bir program

varsa böyle bir program acilen kullanmak istiyourm

Güzel bir forum herkese saygılarımı sunarım...

Emeğine sağlık dostum bende değişik bir yazılım tavsiye etmek istiyorum belki ilgisini çekenler olabilir.Program sayesinde bir sürü finansal yatırım aracına ait verileri görüp takip edebileceksiniz.Programı Finnet Teknik Analist bölümünden indirebilirsiniz.

Esas

Foreks Trade Center Programında olan bir özellik, Excelde tanımlamanız yeterli, verdiğniz her kritere göre işlem yapabiliyor, kullanımı çok kolay, indikatör değerlerinide kullanabiliyorsunuz, 50 günlük ortalamanın altına eğer son 5 günden önce gelmedi ise ve Net karı eksi değilse al diye bir emri makinanın başında durmadan yıllarca çalıştırısınız, kendi istediğiniz fiyata gelincede bunu satar, excelde
    yapabildiğiniz tüm kontrolleride kullanabilirsiniz.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •