Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: 4XP Forex Place

Esas 4XP Forex Place

Arkadaşlar merhaba ,

Forex ' te yaklaşık 6 ay dır ilgileniyorum farklı farklı firmalardan demo hesaplar açarak gerçekten iyi bir ilerleme kaydettim.

Forumda bir çok üstadın yazdıgını okudum ve bir çoğu bi işte sabırın çok önemli olduğunu söylemiş ve gerçekten bendeki sabır çok iyidir.

Açmış oldugum bu demo hesaplarda sürekli kar ediyorum. gerçekci olması için hesapları 100$ 200$ lik açıyorum , ve bu miktar 2-3 gün içerisinde 700-800$ lere kadar ulaşmakta.

Siz ustalara üstadlara sormak istediğim bir kaç sorum olacak , son 1 aydır forex place firması platformunda yani MT4 üzerinde al sat işlemlerimi yapmaktayım ve gayet iyi gidiyor.

Şimdi ise bu firmada gerçek bir hesap açmak istiyorum açıcağım miktar 200$ lik bir hesap , gelelim soruma ben bu firmaya nasıl güvenebilirim?

Bu firma ile çalışan arkadaşlar varmı?

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    100

Esas

bu konularda üstad değilim ama fikrimi söyleyeyim...

bu işlerde para kazanmayı becerene kadar kurum araştırmanın anlamı yok...

para kazanmayı basarıyor iseniz kurumunuza 200 dolar gibi cüzi miktar yatırır bunu 3000 dolar yapar ve cekmeyi denersiniz.....bu noktada kurum araştırmasına başlayabilirsiniz.

Duhul
    May 2009
    İkamet
    kocaeli
    Gönderi
    57

Esas

Uzak durmanızı paranızı kaptırmamanızı sadece Ecn firmalarıyla çalışmanızı öneririm.

4. Esas

Merhabalar Chazy,
    Evet ben calisiyorum ve cok memnunum fore xplace den. Hatta istanbul da ofisleri de var.
    1:300 kaldirac orani beni cezbetmisti ve sonrada cok sevdim o siteyi...

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •