Sayfa 105/107 İlkİlk ... 55595103104105106107 SonSon
Arama sonucu : 851 madde; 833 - 840 arası.

Konu: Forex Firma Seçimi Tavsiyesi

Esas

Alıntı Originally Posted by viopninja Yazıyı Oku
    Bana karşı pozisyon açmayan (ECN), düşük spreadli, 1:100 kaldıraçlı yerli kurum varsa, yerli de olur.
    Bunca yıldır farklı aracılardan işlem yaparım, ECN nedir, ne değildir, nasıl anlaşılır ... hala öğrenemedim

Ne öğrendin diye soracak olursanız, 1:8-10 kaldıracı kesinlikle geçmemem gerektiğini öğrendim mesela. Yaştan mütevellit, şu anda, bire 3 - 4 kaldıraç bile bazen yüksek geliyor, ayrı konu )

2. Esas

Alıntı Originally Posted by OlcayT Yazıyı Oku
    Bunca yıldır farklı aracılardan işlem yaparım, ECN nedir, ne değildir, nasıl anlaşılır ... hala öğrenemedim

Ne öğrendin diye soracak olursanız, 1:8-10 kaldıracı kesinlikle geçmemem gerektiğini öğrendim mesela. Yaştan mütevellit, şu anda, bire 3 - 4 kaldıraç bile bazen yüksek geliyor, ayrı konu )
    Ben forexte daha yeniyim. İki hafta oluyor başlayalı. Öğrenmeye çalışıyorum. ECN broker açıklaması:
    http://www.investopedia.com/terms/e/ecn-broker.asp

Kaldıraç 1:30 la başlayıp 1:70 e kadar çıktım. Sistem testlerime göre daha çıkabilirim ama gelecek, geçmişe %100 uymayacağı için daha çıkmasam iyi olur sanki. Biraz tecrübe kazandıktan sonra tekrar bakarım duruma.

Esas

Alıntı Originally Posted by viopninja Yazıyı Oku
    Ben forexte daha yeniyim. İki hafta oluyor başlayalı. Öğrenmeye çalışıyorum. ECN broker açıklaması:
    http://www.investopedia.com/terms/e/ecn-broker.asp

Kaldıraç 1:30 la başlayıp 1:70 e kadar çıktım. Sistem testlerime göre daha çıkabilirim ama gelecek, geçmişe %100 uymayacağı için daha çıkmasam iyi olur sanki. Biraz tecrübe kazandıktan sonra tekrar bakarım duruma.
    Başarılar ... ama iki hafta, kendinize ve sisteminize (sisteminizin farklı piyasalarda kanıtlanmış tecrübesi yoksa) güvenmek için yeterli bir süre değil.

4. Esas

Başarılar ... ama iki hafta, kendinize ve sisteminize (sisteminizin farklı piyasalarda kanıtlanmış tecrübesi yoksa) güvenmek için yeterli bir süre değil.
    Teşekkürler. Evet iki hafta çok kısa bir süre. Size de başarılar diliyorum ....

5. Esas

forex de artik bu moda oldu

ben 1 e 5 kaldirac kullaniyorum ben 1 e 3 kaldirac kullaniyorum

1.35den gbpusd long actim ama kaldiracim cok dusuk 1.15 lere duserse de pozisyonumda sorun yok

aslinda cevabi biliyorum ama yinede sormak istiyorum
    1:3 kaldirac kullanarak actigin pozisyonun buyuklugu ne kadar?

Esas

Alıntı Originally Posted by Adamovich Yazıyı Oku
    forex de artik bu moda oldu

ben 1 e 5 kaldirac kullaniyorum ben 1 e 3 kaldirac kullaniyorum

1.35den gbpusd long actim ama kaldiracim cok dusuk 1.15 lere duserse de pozisyonumda sorun yok

aslinda cevabi biliyorum ama yinede sormak istiyorum
    1:3 kaldirac kullanarak actigin pozisyonun buyuklugu ne kadar?
    Moda olmasına sevindim ) İnsanların bir haftada, bir ayda neyse ... paralarını ikiye, üçe katlama heveslerinin hayal olduğunu anlamaları güzel bir şey.

EURUSD'de 1:3 kaldıraçlı pozisyona kaç pip stop koyarsam, %3'ten fazla zarar etmem?

7. Esas

Moda olmasına sevindim ) İnsanların bir haftada, bir ayda neyse ... paralarını ikiye, üçe katlama heveslerinin hayal olduğunu anlamaları güzel bir şey.

EURUSD'de 1:3 kaldıraçlı pozisyona kaç pip stop koyarsam, %3'ten fazla zarar etmem?

ben bu sekilde pozisyonum var diyenlere kumda oyna cop batmasin diyorum

Esas

Bu foruma üye olmamın nedenini bir türlü hatırlayamadım ))

Sayfa 105/107 İlkİlk ... 55595103104105106107 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •