Sayfa 106/107 İlkİlk ... 65696104105106107 SonSon
Arama sonucu : 851 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Forex Firma Seçimi Tavsiyesi

Duhul
    Sep 2010
    İkamet
    İstanbul,Üsküdar
    Gönderi
    1,934

Esas

Alıntı Originally Posted by OlcayT Yazıyı Oku
    Moda olmasına sevindim ) İnsanların bir haftada, bir ayda neyse ... paralarını ikiye, üçe katlama heveslerinin hayal olduğunu anlamaları güzel bir şey.

EURUSD'de 1:3 kaldıraçlı pozisyona kaç pip stop koyarsam, %3'ten fazla zarar etmem?
    Aslında bencede en doğrusu. Ancak bu şekilde para kazanabiliyorsunuz.

Duhul
    Oct 2005
    İkamet
    İstanbul / Sarıyer
    Gönderi
    135

Esas

Selamlar arkadaşlar

Osmanlı fx'le çalışan varmı matriks platformu üzerinden paritelerde işlem yapılabiliyormuş, metatrader' da robot yazma işiyle uğraşacak zamanım yok, işi otomatiğe bağlamak önemli

Esas

Sanko'nun forex işlemlerini sonlandırma kararı alması benim gibi pek çok müşteriyi arayışlara itti.
    Sanko gibi güvenilir, işlem yapabileceğim bir kurum önerisi varsa almak isterim.
    Forex doğasından kaynaklananlar dışında sıfır riskle çalışılabilecek bir kurum...

Esas

Alıntı Originally Posted by niko Yazıyı Oku
    Sanko'nun forex işlemlerini sonlandırma kararı alması benim gibi pek çok müşteriyi arayışlara itti.
    Sanko gibi güvenilir, işlem yapabileceğim bir kurum önerisi varsa almak isterim.
    Forex'in doğasından kaynaklananlar dışında sıfır riskle çalışılabilecek bir kurum...
    Forum pratiğinden bir süredir uzak kaldığımdan özür dileyerek ek yapayım. Başka Sanko müşterileri için de paylaşım olur.
    Düşündüğüm aracı kurumlar; yfas, tacirler, finansonline vb'dir. Buralarda çalışan değil de işlem yapanların deneyimlerinden yararlanmak amacıyla soruyorum.

5. Esas

merhaba arkadaşlar.

Esas

Forex piyasalarına ilişkin tüm haber ve araştırmaları tek sitede sizin için toparladık. Siz de sahip olduğunuz bilgi, belge ve araştırmaları bu platformda herkesle paylaşabilirsiniz. Artık gizli birşey kalmayacak : tüm usulsüzlükler, hileler ve gerçekler ortaya dökülecek. Yalnız değilsiniz, bu piyasayı manipüle edenlere karşı şahsi olarak sürdürdüğünüz savaşı buradan bilgilerinizi paylaşarak güçlendirin.
    www.forekshileleri.com
    www.foreksmagdurlari.com

Esas

Kktc den klas fx diye bir kurum aradı. 1/200 kaldıracı var.ilgimi çekti. Bilgisi olan ya da güvenilir başka kurum önerisi olan varmı acaba?

Esas

Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Kktc den klas fx diye bir kurum aradı. 1/200 kaldıracı var.ilgimi çekti. Bilgisi olan ya da güvenilir başka kurum önerisi olan varmı acaba?
    yerinizde olsam turkiye dışına çıkmam onların hiç bir güvenceleri varmı araştırmanızı öneririm.

Sayfa 106/107 İlkİlk ... 65696104105106107 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •