Sayfa 7/107 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
Arama sonucu : 851 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Forex Firma Seçimi Tavsiyesi

Esas Ulukartal itrade forex işlemleri hakkında

Degerli arkadaşlar Ulukartal Holding bünyesinde faliyet gösteren ulukartal itrade ile forex işlemleri hakkında müşterilerimizin görüşlerinden bazılarını aşağıda belirtmekte fayda görüyoruz..

Merhaba,

Yakın geçmişte; Markets Forex şirketi ile hoş olmayan diyaloglar yaşadım ve hoş olmayan tavırlar nedeni ile bir güvensizlik ortamı tarafımda oluştu. Bu nedenle forex piyasasına karşı güvensizlik duymaya başlamıştım.
    Ancak, yerli firma olması ve yerli bir firma manşeti ile internet sitenizdeki taahhütlere bakarak ve tereddütler içerisinde inanarak Ulukartal Şirketi ile tanıştım.

Öncelikle; Sözleşme ve Hesap açılışı aşamalarındaki yardımları, yaklaşımları, emin tavırları ve tutarlı cevapları nedeni ile ilk izlenim olarak Hülya hanıma TEŞEKKÜR Ederim.

Hesap açılışı sırasında yaşadığım küçük bir problem karşısında yardımlarını esirgemeyen, kurumsal ve profesyonel bir şirket çalışanı yaklaşımı ile sorunumun çözülmesine yardımcı olan İlhan beye, Eren beye, Yasemin hanıma ve Niyazi beye ayrıca, kendilerinden özür dileyerek ismini unuttuğum ama Hülya hanımla birlikte çalıştığını bildiğim diğer arkadaşlara tek tek TEŞŞEKKÜR ü borç bilirim.

Bu derece güven telkin eden ve ayaklarının üstünde gösteren, özverili çalışma ortamını oluşturan ve gerçek anlamda heyecanla ve istekle çalışan personeli istihdam etme başarısını gösteren yönetim kadronuza ve ekip liderlerini de ayrıca TEBRİK Ederim.

Bu güzel ve güven üzerine imar edilen ilişkimiz de ufak problemlerin nazarlık olması temennizi ve ciddi,profesyonel bakış açınızı yitirmeden çalışma hayatınızda başarılar diliyorum.

Saygılarımla,
    Mennan ZİNAL

--------------------------------------------------------------------------------

"Tamamı Türk sermayesi, tüm aşamalarda eksiksiz Türkçe destek sunan ve merkezi Türkiye'de bulunan, spreadleri (alım-satım aralıkları) düşük, para yatırma-çekme işlemleri hızlı olan bir firma ile çalısmak arzuladıgım bir şeydi. Spreadleri kabul edilir ve para yatırma-çekme işlemleri hızlı olan firmalar/brokerlar'ı forex piyasalarında bulmak belki mümkündür ancak bu şirketler de yüksek marjin (deposit, bakiye) olmadığı sürece zaman zaman eksiksiz hizmet almak mümkün olmayabiliyor. Kaldı ki bu eksiksiz hizmet için de İngilizce biliyor olmanız gerekiyor. Tam da burada, tüm bunları önümüze koyduğumuzda Ulukartal Finans markası 'iTrade' öne çıkıyor. Türk bankaları ile çalışma fırsatı sağlayan ve bunu yaparken işlem ücretleri almayan, spread aralıkları uygun, günden güne müşterileri için kendilerini hızla yenileyerek dikkat ceken bir firma. Kuruluşun profesyonel yaklaşımı, mevcut kurumsal yapısı ve ciddiyeti son derece takdir toplayan bir durum. Ulukartal ile çalışırken her süreçte kibar ve içten desteklerini esirgemeyen başta Cihan Bey (Cihan Batur) olmak üzere tüm iTrade çalışanları her aşamada tüm sorunlarımı içtenlikle ve hızla çözmek üzere ellerinden geleni yaptılar. Tüm bu gayretleri, gelişme sürecindeki kararlılığı ve azimleri icin tüm firma çalisan ve yöneticilerine teşekkürlerimi iletirken iTrade'i de gönül rahatlığı ile bu piyasalarda yatırımlarını değerlendirmek isteyen tüm herkese tavsiye ederim."
    Ahmet Dogru

--------------------------------------------------------------------------------

Cihan bey size cok tesekkur ederim yardimlarizi icin,para hesabima gecti ayrica gonderdigim mesajlara aninda cevap verdiginiz icin ayrica cok tesekkur ederim,sizle calismak gercekten memnun edici.Arkadaslarimda egitim almak istiyor sizin numaranizi verip baglanti kuracaklar.kolay gelsin hersey icin cok tesekkur ederim.
    Erkan Öztürk

Ulukartal ailesine ve ilk tanışmamızda bana çok yakınlık gösteren cihan batur beye, ilgileri teminatları ve samimiyetleri için çok teşekkür etmek istedim.

yaklaşık 2 yıldır bu piyasalarda işlem yapıyorum lakin benim için önemli sayılabilecek bir meblağı zarar ettim ve yaklaşık sekiz aydır uzaktım forex ten, geçmiş çalıştığım x şirketlerden hiç para çekmek kısmet olmadı. ama ulukartalla çalışmaya başladıktan 2 gün sonra çalışan bir insan olarak iyi bir para kazandım..

bu vesileyle cihan bey, eren bey ve nazarlarında tüm ulukartal ailesine güven ve samimiyet duydum.. memnuniyetimi belirmek hissiyatıyla bu maili yazıyorum..

umarım bu güven ve samimiyetle uzun yıllar çalışmak kısmet olur.. tüm ulukartal ailesine selamlarımı sunarım.
    Oğuzhan HÜNER

ulukartal şirketi olarak sizden gerçekten çok memnumun . piyasada bir çok forex şirketi bulunmaktadır. sizinle çalışmaya başlamadan önce bir çok şirketi araştırdım ve kendileriyle görüştüm . bir çoğu hemen işleme başlamam için para yatırmamı istedi ama siz öyle yapmadınız . bu konuda öncelikle beni bilgilendirdiniz. gerekli tüm konularada destek verdiniz .işlemlere henüz başlamadan önce sorduğum tüm soruları içtenlikle cevapladınız. ve açıkcası sizi tercih etmemi sağladınız cihan bey . bu konuda size teşekkür ederim. dürüstlüğe baştan beri önem verip ve bunu yerine getirdiğiniz için sizinle çalışmaktan gayet memnunum . en başta da söylediğiniz gibi para çekme konusunda 30 dakikada hesabınızda olucak diye ve gerçekten bazan 10 dakikadan bile kısa sürede hesabıma yatırdığınızı gördüm. bu da güvenilir bir şirketin profesyonel bir şekilde çalıştığını gösterir.sizleri arkadaşlarımı da tavsiye ettim. ve tavsiye etmeye de devam edeceğim. destekleriniz için teşekkür ederim Cihan bey ...
    Feyzi Dürüst

Merhaba. Sitenizi gördüğüm reklam sonrasında ziyaret ettim. Henüz bir yatırımcı değilim ancak tüm yorumların arşivinin olması ve yeni yorumların eklenmesiyle en eskinin eksilmemesi gibi bir detayın düşünülmesi potansiyel trader olarak beni mutlu etti. Sitenizi çok beğendim.Lütfen arşivi koruyun ,iyi çalışmalar.
    Rıza Sancak

Yabancı bir forex şirketi ile çalışıyorum ama Türk firması olduğunuz için ciddi şekilde sizin ile çalışmak daha mantıklı geliyor. Yabancı şirketimin yönlendirmelerine de güvenmiyorum gönderdikleri son 5 sinyalden 4 tanesindede büyük zarar yazdık malesef.
    Bekir Karaman

para çekme talebinin kısa sürede gerçekleşmesi harikulade... size güveniyoruz. teşekkürler..
    Bünyamin Efe

BENİM HERHANGİ BİR SORUM YOK SADECE GÜZEL BİR SAYFA YAPMIŞSINIZ TEBRİK ETMEK İÇİN YAZIYORUM.
    Adem Özel
    (Bir Ulukartal Finans Çalışanına Hitaben)
    Cihan Bey, İlginize çok teşekkür ediyorum. Sizin şahsınızda Ulukartal'ıda tebrik ediyorum; işini seven,takip eden ve hassas kişilerle çalıştığı için. İyi çalışmalar diliyorum. Tekrardan teşekkür ediyorum.
    Mehmet Fatih Erçekin

Forex piyasaları içerisinde kuruluşunuzu bir arkadaşımın bana gönderdiği mail ile tanıdım. Forex piyasalarında ilk olarak yabancı bir 'x' şirketi ile daha sonra da yine yabancı bir 'y' şirketi ile işlem yaptım. 'x' şirketinde ilk deneyimim hüsranla sonuçlandı. 3 yıl sonra 'y' şirketinde de robot sistemle işlem yapıldı, ancak bonus konusunda verilen söz yerine getirilmeyince ben de paramı geri çekerek işlemlerimi sonlandırdım.(paramı 9 günde alabildim.) Yaklaşık 10 gün önce de 'z' yabancı şirketiyle %50 bonus ve bir cep telefonu karşılığı anlaştım, fakat son anda sizinle yaptığımız konuşma neticesinde bu niyetimden vazgeçtim. Öncelikle belirtmeliyim ki Allah'a şükür iyi ki de para göndermemişim. Çünkü 'z' şirketiyle bonus konusunda yaptığım son konuşmada biraz tereddütlü cevaplar aldığımı sizin uyarılarınızdan sonra dikkatlice dinleyince anladım.Size çok teşekkür ediyorum. Bütün samimiyetimle söylemeliyim ki (biz inanan insanlar için konuşuyorum.) üslubunuz ve samimiyetiniz beni gerçekten çok ikna etti. Şirketinizi inceledim tabii ki, ancak ikna olmamda sizin payınız çok büyük.Tekrar teşekkür ediyorum.Forex piyasalarına para kazanmak için giriyorum, ancak önemli olanın dürüstlük, doğruluk ve de en önemlisi güvenilirlik olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki hafta içerisinde elimdeki hisselerden satış yapıp şirketinizde forex hesabı açmak istiyorum.Tekrar görüşmek üzere, Allaha emanet olun.
    Ufuk Çelik

3 yıla yakındır forex piyasasını takip ediyorum. Ama hep yabancı şirketlerin elinde olduğu için gerçek işleme dönüştürmedim. İlk defa bir Türk şirketi bu işe el attı ve bende bu piyasada işlem yapmaya başlıcam. Şu bir gerçek ki 3 yılda kendi araştırmalarım ve kulaktan dolma öğrendiğim şeylerden kat kat fazlasını 3 günde bir Ulukartal çalışanından öğrendim. Gösterdiği ilgiye ve sabıra teşekkür ederim. İNŞALLAH onun öğrettikleri ile bu işi öğrenip, hem kendime faydalı olurum. Hemde onun emeğini boşa çıkartmam.
    İsmail Karabulut

Ayrıca şu anda müşterilere özel yaptığımız kampanyada :
    3 Ayda 2000 lot İşlem Hacimi Yapana Çekilişsiz Kurasız Iphone 4,Ipad 2 veya Sony VAIO Hediye
    Ulukartal Finans , 2000 lot ve üzeri işlem hacimini sağlayan herkese IPhone 4, IPad 2 veya Sony VAIO hediye ediyor.

Düşük alım – satım aralıkları ve Türk bankası avantajıyla 5/24 destek alarak Forex işlemlerinizi gerçekleştirin.

Piyasalardaki gelişmeleri yurtiçi ve yurtdışı kaynaklardan araştırmak, takip etmek ve mükemmel hizmet kalitesini, yüksek teknoloji ile yatırımcıların memnuniyetine sunmak ayrıcalığımızdır.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve günlük, haftalık, aylık bültenlerimize ulaşmak için sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

Esas

Sn.leon2004,Forexkingdom ile ilgili olarak müşterilerinize bilgi veriyor musunuz? Hani var ya makarnacıdan bozma paravan forex şirketi,eminim duymuşsunuzdur...

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    ISTANBUL
    Gönderi
    1,364

Esas

Alıntı Originally Posted by leon2004 Yazıyı Oku
    Degerli arkadaşlar Ulukartal Holding bünyesinde faliyet gösteren ulukartal itrade ile forex işlemleri hakkında müşterilerimizin görüşlerinden bazılarını aşağıda belirtmekte fayda görüyoruz..
    ...
    ...
    Sayın leon2004,

Ben de kendi yorumumu ve eğer net cevap vermeniz mümkün ise bazı sorular sormayı düşünüyorum.
    Buna sıcak bakıyor musunuz ?

Esas

Alıntı Originally Posted by oziwan Yazıyı Oku
    Sn.leon2004,Forexkingdom ile ilgili olarak müşterilerinize bilgi veriyor musunuz? Hani var ya makarnacıdan bozma paravan forex şirketi,eminim duymuşsunuzdur...
     Alıntı Originally Posted by Chess Yazıyı Oku
    Sayın leon2004,

Ben de kendi yorumumu ve eğer net cevap vermeniz mümkün ise bazı sorular sormayı düşünüyorum.
    Buna sıcak bakıyor musunuz ?

Holding te işler yoğun sanırım pehh.

Leon bey teşrif ederlerse bende bir kaç konuda bilgisini alacağım .

Esas

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku

yoğun olmazlar mı,o kadar reklam yaptılar,şu forexkingdom'ı silemediler gönüllerden.

bir de netinvest vardı,adresinde pizza restoranı bile vardı,hey gidiiii...

Esas

Merhaba, Ben kendim şahşen forex işlemleri yapmıyorum. Ama,
    www.infoplusfx.com sitesini bir inceleyin. Web sitelerini biz yaptık. Gayet temiz dürüst insanlar. İşlerini biliyorlar. Forex işlemleri yapmak istiyorsanız en azından bir tanışmanızı tavsiye ederim. Gerisine tanıştıktan sonra siz karar verirsiniz. Merkezleri İzmir'de. İstanbul'da da şişli nişantaşı arasında istanbul ofisleri var.

7. Esas

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku

merhaba ben yakın zamanda ulukartal ısımlı sırketten deneme hesabı acmayı planlıyordum. ancak mesajlarınızdakı imalı cumleleri okuyunca işime suphe dustu. acaba bıraz acıklık getırırmısınız. bende guven yaratan 100% turk fırmasıolduklarını soylemelerı. acaba zahmet olmazsa bana maıl atarmısınız fırmanın gecmısı ıle ılgılı. tesekkurler.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    ISTANBUL
    Gönderi
    1,364

Esas

Sayın Leon2004

" Konu: ONLINE Aracı Kurumunuz Hangisi ? " başlıklı konuda aşağıdaki yazınız yer almış.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Leon2004

integralmenkul'de hisse işlemleri yapmaktayım. Kurum olarak komisyon oranındaki düşüş ve kadrosundaki bilgili insanlarla çalışmak bana güven vermektedir.
    Size tavsiyem hazır komisyon oranlarındaki düşüşten faydalanmanız. Ayrıca sitelerinde analiz ve yorumların da yer aldıgı bölümler yer almakta. Bu konuyu degerli hisse.net ekibi ile paylaşmak istedim.
    Saygılar..

Last edited by leon2004; 08-06-2011 at 08:45.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CNBCe deki firma reklamlarında Ulukartal kuruluşudur diye onlarca defa (reklam filminin sesi yüksek tutularak) kulağımıza bu isimler kazınmış durumda.
    Haziran ayındaki yazınızdan bir ay sonra yukarıdaki beşinci yazınızda ise Ulukartal'ın faziletlerini anlatan on yazı örneği var.

İntegral müşterisi olduğunuzu belirttiğiniz yazıdan sonra yukarıda "..müşterilerimizin.." (miz eki) kelimesini kullanıyorsunuz.
    Firma elemanı olduğunuzu ve kimliğinizi belli etmeden (hatta yanıltarak) yazı yazııyor görüntüsündesiniz ?

Bu konuda basit bir soru soracağım.

NEDEN ?

Neden göğsünüz gere gere kimliğinizi belli etmemeye çalıştınız ?

Sayfa 7/107 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •