Sayfa 5/14 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Arama sonucu : 109 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Kelliğe çözüm arıyorum

agala Guest

Esas

***Saç dökülmesi konusundai Sizler ne kadar büyük üstadlarımız Endex Dolar euro emtia Konusunda iyi bilgiye Tecrübeye sahipseniz bende İddaa ediyorum Saç dökülmesi Konusunda çok iyi tecrübelere sahibim......

***Yaşım 23.....19 yaşımdan bu yana Saç dökülmesi ile uğraşıyorum...(Genetik aile) Dökülmem agresif olduğu için ve birazda saç konusunda takıntılı olduğum için En büyük düşmanımız STRES beni daha fazla saç dökülmesine itiyor ama imkan yok işte stres yapıyordum.....

*** Piyasa görmüş olduğumuz bi Çok ürün var Başlıca saydıklarım 8 Kutu enaz 1000 Tl harcaama yaptım...BİOXCİN Boş bi ürün.....

REVİGEN ; RESTOREX; BİOXCİN ;REVİVOGEN ; HAİRİXİR ; ORGANICUM ; VE piyasadaki bi çok yağlar VB.....bunların hepsi vitamin içeriklidir....

Bu saydığım Markaların Şampuanlarını asla Kötülemiyorum....Ben LOSYONLARINI Zaten losyondan vuruyorlar parayı.......şampuan seçimi önemi yok ph Değeri 5.5 günlük yıkamaya uygun olsun yeter....

Saydığım markaların herbirinin Bir kovaya Boşaltın 7 gün 24 saat çıkarmayın saçınızda dolaştırın yine saç çıkarmaz asla ve asla saç çıkarmaz....

Dünyada Kabul görmüş FDA nın onayladığı 2 ilaç vardır.....

1...Minoxcidil

2..Finesterid gerisi boştur.... Aslında İnanın daha çok yazılacak bilgiler var saç konusu teferruatlı bir konu Benimde sonuç almış odlugum resimlerimde mevcut öncesi ve sonrası olrak......

Eğer yakında konu açma yetkim olursa İnanın bu sağlık köşesinde Hem Saç dökülmesi ve tedavisi alınan sonuçlar hakkında yazı yazacagım....

Sonra Saç ekimi konusunda yazacagım...Şimdiden burdan devam etmek istiyorum...

agala Guest

Esas

Saçı dökülen arkdaşlarımız yok galiba

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    27 E 09 38 N 25
    Gönderi
    1,780
    Blog Yazıları
    1

Esas

selam agala; aynı konudan muzdarıbız

benim bir ara dökülüyordu(öyle parlak fln değilim de fazlaca olan dökülmesi engellensin dedim) bahsi açılmışken sorayım , dersler ağır olduğu için heralde

sonra şu 1. önerdiğiniz ilacı kullanıyorum yaklasık 1 aydır topladı , iyi ilaç

şimidi sağda solda okuyorum bu ilacı bırakınca tekrar eski halıne mı donus oluyor hızlı bır sekılde ? prespektusunde 12 ay kullanın dıyor 12 kullanırsam normal dokulum mu olacak ?

Duhul
    Oct 2010
    İkamet
    İzmir-Istanbul
    Gönderi
    442

Esas

keramine h ı öneririm sac cıkartmıyor belki ama kesinlikle dökülmeyi önlüyor.yaklasık 3 yıldır kullanıyorum.. bir de z.yaglı sabun.Tabii kişiden kişiye değişir. Kokusu çok güzel ve kepeği kesinlikle önlüyor. Meshur olan diğer sampaun sacımı yaglandırmıs beni uyuz etmişti.

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    34147
    Gönderi
    12,883
    Blog Yazıları
    158

Esas

Eros Cinsel Bilgiler Ansiklopedisi Cilt 1

Saçlarınız dökülmesi hormonal ise hiç sorun etmeyin. Asıl sorun 30 yaşını geçipte de dökülmeyen erkeklerde.

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    34147
    Gönderi
    12,883
    Blog Yazıları
    158

Esas

Alıntı Originally Posted by pinky Yazıyı Oku
    Saçlarınız dökülmesi hormonal ise hiç sorun etmeyin. Asıl sorun 30 yaşını geçipte de dökülmeyen erkeklerde.
    Gene de sorun diye düşünüyorsanız balaban' a mesaj atın.

Esas

KELİN OLMUŞ GİDİYORSUNNNN, KATE MIDDLETON

dostlar, çok dertliyim çok

8. Esas

Lut Gölü (Ölüdeniz) çamuru da dökülmeyi durduruyor. Ürdün'e gittiğimde marketten almıştım. Paketi 3 lira civarındaydı. Haftada bir, yıkandıktan sonra saçınıza sürüp 15dk. bekliyor ve duruluyorsunuz.

Bunun yanında saç dökülmesinin en büyük nedenleri genetik ve stres. Genetiğe bir şey yapamayız ama stresi mümkün olduğunca hayatınızdan uzaklaştırırsanız, hem saçlarınızı korursunuz hem de sağlığınızı. Uykunuza, yediklerinize, düzenli hayat yaşamaya dikkat edin.

Sayfa 5/14 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •