Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 77 madde; 17 - 24 arası.

Konu: EGFIN EGS Finansal Kiralama

Esas

demiryol dostum çalışmalarından dolayı kutlarım inşallah bu proje gerçekleşir türkiyenin önü açılır

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    322

Esas

EGFIN
    Emir No Kurum Miktar Alış Satış Miktar Kurum Emir No
    2,000.00 3,000.00 TIB 69261
    2,500.00 169,000.00 TIB 69262
    3,500.00 100,000.00 TIB 69263
    7,000.00 5,000,000.00 TAC 69305
    9,000.00 200,000.00 TAC 69304

http://web.platodata.com.tr/kapalitahtalar.php

Esas

EGFIN EGS Finansal Kiralama A.Ş.’nin 23.05.2005 tarihinde yapılan 2003 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda,
    • 2003 yılı Bilançosu ve Kar Zarar hesaplarının okunduğu, müzakere edildiği ve onaylandığı,
    • Şirkette 01.01.2003 ile 31.12.2003 tarihleri arasında görev yapan Yönetim Kurulu Üyeleri; Hasan Tengiz, Azmi Yıldırım, Sefa Polat, Murat Ünsal, Özcan Özten, Fuat Volkan Bilgehan, Sevda Özter ve Denetim Kurulu Üyeleri; Veli Galoğlu ve Selda Ekinciel’in 2003 yılı dönemine ilişkin hazırlanan denetçi raporuna istinaden ayrı ayrı ibra edilmelerine karar verildiği,
    • Mevcut Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyeleri 4389 sayılı Bankalar Yasanın 15/7 (a) maddesi uyarınca Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Yönetim Kurulu kararları ile atanmış olmalarından dolayı Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelikleri seçimi hakkında işlem yapılmamasına karar verildiği,
    • Sermaye Piyasası Kanunu gereğince 2004 yılı bağımsız denetimlerinin yapılması için Yönetim Kurulu tarafından seçilen “Kapital Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.”nin onaylanmasına karar verildiği,
    bildirilmiştir.
    Genel kurul toplantı tutanağı ekte yayınlanmaktadır.
     •   •  •   •  •   • 

Esas

sayın demiryol ve diger egsfinans mağdurları yoksa egsfin sadece bendemi kaldı ses seda yok sesim geliyormu

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    322

Esas

Buradayım sayın:altincan herşeyi kılıfına uyduruyorlar ve aklayıp paklıyorlar...
    Bu Genel Kuruldan haberi olan varmıydı?Benim yokdu.

23.05.2005 tarihinde yapılan 2003 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda,

Şirkette 01.01.2003 ile 31.12.2003 tarihleri arasında görev yapan Yönetim Kurulu Üyeleri; Hasan Tengiz, Azmi Yıldırım, Sefa Polat, Murat Ünsal, Özcan Özten, Fuat Volkan Bilgehan, Sevda Özter ve Denetim Kurulu Üyeleri; Veli Galoğlu ve Selda Ekinciel’in 2003 yılı dönemine ilişkin hazırlanan denetçi raporuna istinaden ayrı ayrı ibra edilmelerine karar verildiği,

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    322

Esas

Gecici Vergi Uygulamasi Nedeniyle, Beyanname Ekinde Vergi Dairelerine Sunulan Mali Tablolari İMKB Günlük Bülten ekinde yayınlanan şirketlerin Sermaye Piyasası Mevzuatına göre düzenlenmemiş 2005 Yılı İlk Üc Aylık Dönem Kar/(zarar) Rakamları
    --------------------------------------------------------------------------------

Egs Finansal Kiralama (1,741,643)

Esas

bu genel kurl hemde 2003 genel kuruluymuş unuttular herhelde daha öncede haber imkb ye gelmemişti

Esas

bu deniz aş vardı girişimde bulunuyorlardtı teklif veriyorlardışimdilerde neredeler devlet madem öyle tüm bu şirketleri tasviye etsin borçları alacakları ortaya cıksın devletin memurları ne anlar şirketleri yönetmekten sonuçta her zaman zarar ettirirler zaten 4 yıldır da bunlar zarar ediyor
    en kısa zamanda çözüm istiyoruz
    bu egs finans ın o zaman ki parayla 20 milyondan fazla araziyi almak için para harcamış o 80 milyon metre kare arsalar alındı devlet o kadar para batırdıki madem bu şirket 300 bin kişi ye iş bulub sırf burdan 30 milyar dolar ihracat yapacaksa bu şirketin tüm borçlarını sildigim gibi yardım bile ederim çünkü devlet bir kişiye iş bulabilmek için nekadar yatırım yapması gerekir bunu 300 binle çarpsın öyle üç kuruşun beş kuruşun arkasından koşmayı bırakıp gercekten iş yapacakların önünü kapatmasın
    tosyaya pirince giderken evdeki bulgurdan olmasın
    zaman hızla geldi geçiyor son pişmanlık fayda etmez inatlaşmakla fakirin fukaranın garibin gurabanın hakkı böyle savunulmaz iş adamlarının ve şirketlerin önü açılarak hatta fazladan para vererek üretime destek olunur yoksatüyü bitmemiş yetim hakkını koruyorum edebiyatıyla dahacok sürünürüz fakir fukara yetim gibi şeyler kulaga hoş geliyor ama ne üretime ne kalkınmaya nede milletin karnını doyurmuyor bu ülkede 830 bin kişi açlıkt sırında halkın %80 yoksulsa orta sınıf kişiler yok olmuşsa kısacası halk mutsuzsa millet yolda kapkaç yüzünden yürümüyorsa bilmem şu kadar hortumlanmış bankalardan para alıcacagım derken iş yapanların önü kapanırhortumlayandan da para alamassın ama edebiyata devam edersin lütfen memur -esnaf zihniyetlele bu işler çözülmez büyük ufku olanlarla gerçek işadamı zihniyetiyle çözülür yoksa bemim yazdıgım gibi havanda su döveriz

Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •