Sayfa 3/573 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4579 madde; 17 - 24 arası.

Konu: SAHOL - Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    5,933
    Blog Yazıları
    65

Esas

Alone dostum plato kapandı şimdiki bizim yazdıgımız plato degil...Hissenetten hiç vazgeçmedim hep buralardaydım sadece nick olarak karahan ı seçemiyordum...Topa tutma terimi iyi seçilmiş bir ifade degil...Tatsızlıklar yaşandı ve bitti...Sevgili babo nun dediği gibi beyaz bir sayfa açıldı ve devam ediyoruz...saygılarımla...

2. Esas

Alıntı Originally Posted by KARAHAN

Sn.sunshine o zaman yasaklıydım karahan ismi ile yazamıyordum...Aslında sizinle bir alıp veremediğimde yok eminim karahan oldugumu bilseydiniz olaylar buraya gelmezdi...Bundan sonraki yazılarımızda tartışmayı bırakıp hepbirlik olarak dogruları bulmayı öneriyorum...Saygılarımla...
    Sn KARAHAN,

O zaman da KARAHAN olduğunuzu biliyordum. Çünkü ben bu forumu açıldığı günden beri takip ediyorum. Dolayısıyla da bir çok kişiyi yazma tarzlarından tanıyabiliyorum. Sadece sun son olarak değil, kullandığınız nick'lerin bir çoğunu tanımıştım.

Herneyse, bundan sonraki yazılarımızda da tartışalım, fikir mübadelesinde bulunalım, ama bir birimizi kırmayalım.

Saygılarımla.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    5,933
    Blog Yazıları
    65

Esas

OK saygılar...

Salacaklı Guest

Esas

Sabancı, 'Piyale' markasıyla bisküvi ve kek pazarına girdi

Sabancı Topluluğu, Piyale markasıyla bisküvi ve kekde 59 çeşit ürün satacak

Sabancı Holding Gıda Grubu Başkanı Haluk Dinçer ve GıdaSA Genel Müdürü Baydu Veznedaroğlu'nun düzenledikleri basın toplantısında verilen bilgiye göre, Türkiye'nin ilk gıda markası Piyale, bisküvi ve kekde 59 çeşit ürünü tüketicinin beğenisine sundu. Makarna, çorba ve meyve suyunun ardından bisküvi ve kek çeşitlerini çıkaran Piyale, bu gruptaki ürünlerini, "klasik lezzetler, keyifli lezzetler, özel lezzetler, paylaşılan lezzetler, çocuklar, bebekler ve formuna önem verenler" olmak üzere yedi farklı segmentte topladı.

Piyale, tüketicilerin alışık olduğu petit beurre ve piknik bisküvi gibi klasik lezzetlerin yanı sıra, daha çok gençlerin hedeflendiği gofret, kek ve krakerden oluşan keyifli lezzetler grubunda pazara "Piyafest" adlı soğanlı krakeri ilk kez sunuyor.

Daha çok ev kullanımı ve davetlere yönelik kakaolu kek ve bisküvi ürünlerinin bulunduğu paylaşılan lezzetler segmentinde ise, "Piyamix" ürünleri teneke kutu ambalajlarda raflarda yerini alacak.

Bisküvi ve kek grubundaki tüm ürünlerin isimleri Piyale'nin ilk 4 kelimesinden türetildi. Kaynak : Anadolu Ajansı
    11/02/2004 11:55

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    fenerbahçe
    Gönderi
    662

Esas

Sabancı Holding toplanmaya devam ediliyor.Senette 6000 destek ve bu noktadan sonra hızlı bir yukarı çıkış yaşanabilir.

Esas

sabanci holdind %25 bedelsiz verecek diye takvim sayfasinda yaziyor idi (24.02.2004te)
    fakat su anda takvim den silinmis acaba neden .elimde bir miktar sahol var lütfen bilgisi olan arkadaslar yazsinlar.selamlar

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    19

Esas

Bedelsiz 2003 yılının şubat ayına aitti düzeltilmiş.

8. Esas

Telsim hissede sert cikislar yaptirabilir diye düsünüyorum...

Sayfa 3/573 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •