Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 21 madde; 1 - 8 arası.

Konu: metal fırtına

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas metal fırtına

kitabı okudunuzmu okuyanlar kısaca görüş belirtebilirmi bu olasılık dahilindemi sizce böyle bir savaşta sonuç böylemi biter ...
    not: kitabı alamayanlar ozelıme yazarsa posta adreslerını gonderirim abode reader formatında ben kıtapcıya gıdemem ekrandan okurum dersenız yane ...

2. Esas

Alıntı Originally Posted by guneysu
    kitabı okudunuzmu okuyanlar kısaca görüş belirtebilirmi bu olasılık dahilindemi sizce böyle bir savaşta sonuç böylemi biter ...
    not: kitabı alamayanlar ozelıme yazarsa posta adreslerını gonderirim abode reader formatında ben kıtapcıya gıdemem ekrandan okurum dersenız yane ...
    Kitabı okumadım, ama konusunu ve içeriğini basın yayın organlarından takip ettiğim kadarıyla biliyorum. Gerçek kişilerin ismlerini kullanarak roman-hikaye vb yazılabilir mi ve ne kadar doğru onu da bilmiyorum açıkcası...
    Ama senaryo gerçekten ilginç... Geleceğin savaşları, kitaptaki gibi 'bor' vb yeni kaynaklar yüzünden de olabileceği gibi bana en kuvvetli ihtimal 'su' olur gibi geliyor...
    (zaten bir çok savaşın sudan nedenleri yok mu? )

Duhul
    Aug 2004
    İkamet
    Uşak
    Gönderi
    183

Esas

kitap ile ilgili yorumları buradan okuyabilirsiniz

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=4172

Esas

üzerine gerekenden fazla yorum yapılmış ciddiye alınmış bir kitap

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    MegaKöy
    Gönderi
    565

Esas

tek kelimelik yorum:

kıytırık

Esas

Fazla bir özelliği olmayan kitap yalnız.Askeri kurgusu üzerinde bayağı çalışılmış.Ayrıca enteresan bir konu olduğu için ilgi çekiyor...

Esas

bunun gibibinlerce komplo teorileri üretilebilir........
    enerji savaşlarına başka bir çok ülke daha girecek bence.................

8. Esas

herşey iyi güzelde türk ordusunu birkaç günde kurtuluş savaşı öncesine döndürdügünü iddia ediyor ya dünyanın dördüncü büyük gücü türk ordusu eger birkaç günde tamamen yok olacaksa o zaman biz bu orduyu niye besliyoruz ki.bizi bir ırak yada afganistan yerine koymuşlar kitapta. bu kadar saçmalık olamaz...sonrada gönül almak için savaşın sonunda rusların yardımıyla amerikalıları ülkeden çıkarmışız..... pöh

Sayfa 1/3 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •