Sayfa 3/16 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 125 madde; 17 - 24 arası.

Konu: 14 Şubat Sevgililer günü

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    https://www.facebook.com/htgyhy
    Gönderi
    11,716
    Blog Yazıları
    4

Esas

Alıntı Originally Posted by Thesecret
    14 Şubatı protesto ediyorum. 14 şubat sevgililer gününde yok sevgilime çiçek miçek avucunu yalasın
    sevgilin diyorki p1rlanta yüzük orkide dallar1 aras1nda ç1kt1...........................

Esas

Alıntı Originally Posted by gemici1
    sevgilin diyorki p1rlanta yüzük orkide dallar1 aras1nda ç1kt1...........................
    sevgilim yok ki sana bir sey desin gemicibir...........................O kimse iftira atıyo............................................. ........

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    https://www.facebook.com/htgyhy
    Gönderi
    11,716
    Blog Yazıları
    4

Esas

Alıntı Originally Posted by Thesecret
    sevgilim yok ki sana bir sey desin gemicibir...........................O kimse iftira atıyo............................................. ........
    geçen seneki dedi.daha bu y1lki sevgililer gününe çok var...................

4. Esas

bir sevgilimiz yokki şuraya kocaman SENİ SEVİYORUM yaziiimmm ... napalım seneye artık

Esas

Alıntı Originally Posted by chuckydoll
    bir sevgilimiz yokki şuraya kocaman SENİ SEVİYORUM yaziiimmm ... napalım seneye artık

6. Esas

Alıntı Originally Posted by selchuk
    yozlaşma kısmında bir miktar haklı olabilirsiniz

sevgililer gününe özel bir itimam gösterilmesi bana da garip geliyor fakat

işin bir de ekonomik canlılık boyutuna bakarsak

çok mu kötü? esnafın en azından biraz yüzü gülüyor.

bu tarz günler olmasa dünyada tüketim azalmaz mı?

üretmeden tüketmek fikrine tabiki karşıyım fakat bu tarz günler sayesinde esnafıyla, üreticisiyle ciddi bir ekonomik canlılığa gidiliyor.
    bence çok kötü sayılmaz, bu benim kişisel fikrimdir.

bizim üreticiye çok yansımıyor bence.Bir çiçekçiler harbiden iyi iş yapıyor.
    Zaten herkesin pırlanta yüzük alacak gücü de yok,talep olduğu gibi çin mallarına kayıyor süsler,peluşlar vs.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    MegaKöy
    Gönderi
    565

Esas

çiçekçiler kafayı yemişler valla. bir demet gül 75 milyon lira. bi kafa atarım size yamulur gidersiniz valla. 5 para vermem. utanmaz arlanmazlar be. kaç kilo meyve alınır o parayla. çiçeği toplamak meyveyi toplamaktan daha mı zor sanki...........

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    MegaKöy
    Gönderi
    565

Esas

buyrun size tanesi 11 YTL güller. maydonoz götürürüm sevgilime bunu götüreceğime....

cimriyim ben cimriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Sayfa 3/16 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •