Sayfa 101/642 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 5131 madde; 801 - 808 arası.

Konu: TATGD Tat Gıda Sanayi A.Ş.

Talking geriye dönük seçme 9 haber

arkadaşlar ne dusunuyorsunuz bılmıyorum fakat benım aklımın erdıgını soylemekten cekınmıyorum...
    9 haber baslıgından soyle bı ana fıkır cok mu ıddalı olur bılmıyorum...

"Koç grubu mustafa koç dahıl ustune basa basa bız bu ıste dunyanın ılk 5 ne gırıcegız dıyorlar.2008 den ıtıbaren 5 yıl sonra ılk 5.her yıl bır sonrakı yıldan daha ıyı bılançolar.sanırım bu sarsıntı hıssenın gelecekte patlayısında sık sık olacak gıbı...tıpkı gubrelerde oldugu gıbı yukselıs cılgınca olacak.dususlerde korku salıp pısmanlık yasatacak...nedır yada aksı mı olacak.mustafa bey bıze pardon cocuklar aslında tat bır balon mu dıyecek..sanmıyorum."
    Son düzenleme : HAMSİ; 07-09-2008 saat: 01:05.

Esas

Alıntı Originally Posted by MANYAK MIYIM Yazıyı Oku
    tahtanın sermaye arttırımı var mı?yada arttırım ihtimali varmı?
    Toker: Templeton bize güveniyor

Dünyaca ünlü fon yöneticisi Mark Mobius`un sahibi olduğu ve dünyanın çeşitli bölgelerinde toplam 576 milyar dolar yatırımı bulunan Templeton Yatırım Fonu, Tat Konserve`nin yüzde 10`unu aldı. Toker, Templeton Fonu`nun Tat Konserve ile ortaklığa girmesinin Tat`ın yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da potansiyeliyle dikkat çeken bir şirket olduğunu ortaya koyduğunu söyledi. Toker `Demek ki Templeton Fonu bize güveniyor` dedi. Bu arada Tat Konserve bu ay sonuna kadar 50 milyon YTL`lik sermaye artırım kararı aldı. Templeton Fonu da sermaye artırımına katılarak hisselerini koruyacak. Şirket sermaye artırımı ile 190 milyon YTL olan borçlarını 140 milyon YTL`ye düşürecek.

2007-06-15 Star

3. Esas

Sayın Hamsi Kafa ,

Yaşanan gelişmeler , Tat ın fiyatlarıyla son derece paralel gitti ve yaklaşık % 100 pirim yaptı. Hadi 4 YTL den 3.20 lere gevşemesinede kar realizasyonu diyelim. Doğrusu benim beklentim 3.50 gibi bir fiyatta dengelenip yeni haberler gelene kadar uzun süre oyalanmsıydı. Bugünkü fiyatı olağandışı bir durumu yansıtıyor. Kokusu yakında çıkar.

4. Esas

Niye kendine taban bulamadı, hala düşüyor?.

Esas

küçük yatrmcı kelepir hisse buldum diye almaya devam ediyor..bu gıdısle 2yi rahat gorur..

Talking bi daha düşün

Alıntı Originally Posted by ekosas Yazıyı Oku
    küçük yatrmcı kelepir hisse buldum diye almaya devam ediyor..bu gıdısle 2yi rahat gorur..
    bu kadar yabancı satışını karşılayabılecek kac tane kucuk yatırımcı toplulugu tanıyorsun...
    15 gunden fazladır yabancılar uc koldan asalara bakmaksızın yukarı cekıp dınlendırmeden,soluklandırmadan verıyorlar...hangı kucuk yatırımcı dayanıp alabılır...hem turk kucuk yatırımcısı...hepsının agzı yanmıs...15 gundur yabancıların nefes aldırmadan sattıkları tahtaya gırıp alış yapacaklar
    sanmam,ımkanı yok zaten...
    alanlar buyuk oyuncu bıle degıl....
    kurumsal duzeyde oyuncular,yoksa bu satıslarla tahta cok 1 lere ınmelıydı...
    satan bı hesap yaptı,alanda yapar bi hesap...

Esas

ipini kopardı bakalım nerede duracak
    bu arada koçta düşüyor
    sebebin belli olması yakın galiba

8. Esas

yahu ne ettim ben forumA GİRMEDEN yazılanları okumadan 2.33 den al dedim almaz sandım bir baktım almışım. ne yapacagım şimdi.

Sayfa 101/642 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •