Sayfa 103/642 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 5131 madde; 817 - 824 arası.

Konu: TATGD Tat Gıda Sanayi A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by mehmetbaki Yazıyı Oku
    Borsada oynanilmaz borsada bilicli yatirim yapilir.Bir hisse dusuk olabilir ama alma asamasina gelmediyse alinmaz...Hisse cok yuksek olabilir ve yukari hareket devamli hergun gelisebilir yukseldi diye dahada yukselmeyecek denmez...Borsaci olunmaz borsaci dogulur...En onemlisi iyi secim ve sabir...Ve tatks'de hersey olur.Beklentili bir senet...Biz bu senetin eskilerindeniz...
    al sat tavsiyesi degildir...
    söylediklerine katılıyorumda, şu borsacı olunmaz doğulur lafına takıldım..

yani borsacımıyız değilmiyiz, ebemize mi soracaz

(latifedir, alınmasın kimse)

Smile latifeye eşlik ettim...

Alıntı Originally Posted by MANYAK MIYIM Yazıyı Oku
    söylediklerine katılıyorumda, şu borsacı olunmaz doğulur lafına takıldım..

yani borsacımıyız değilmiyiz, ebemize mi soracaz

(latifedir, alınmasın kimse)
    Ebemiz kısmı diyorum çok iyi yaa
    dostum ebemize sorarmıyız bilmiyorum ama sanırım herkes sana biraz olsun hak veriyordur....
    hele tat ta olanlar ebe kısmı ile doğru orantı kurmuşlardır sanırım...

saol neşe kattın...
    tadımız biraz yerine geldi bunca satıştan sonra....

3. Esas

yahu geçenb hafta 2,45 den aldım 2,50 yi gördü tamam artmaya başladı dedim cuma 2,42 den verdim ptesi artışı kaçırdım diye üzülürken bugünkü durumu görüyorum borsaya yatırım yapacaksan çelik gibi sinirlerin olacak yoksa kafayı yememek elde değil. İmkb şov yapsın en %1 artma sonraki gün %5 düş ya çıkış için zemin yaratıyorlar ya dibin dibini gösterecekler senet neredeyse İMKB 32,000 lerde ikenki seviyelere geldi yuh diyorum başkada bi şey demiyorum. Spekülasyonda bi yere kadar be kardeşim.

Esas

deniz fenerinin ucu tata dokunacak galıba..kayblan 140 ton gıdadakı salcalar tat,süt ürünleri sek, sucuklarda marett galba...yoksa bu kadar dusermydii!!!!

Esas

gelene mal veriyorlar...bu işin bir dibi yokmudur yaw alım için...

Esas kimsenin incinmesini istemem...

Alıntı Originally Posted by bilim Yazıyı Oku
    gelene mal veriyorlar...bu işin bir dibi yokmudur yaw alım için...
    dostum kimse incinsin istemem...fakat bekleme durumun varsa 12 ay içersinde en az 3,5 ytl olma imkanı çok yüksek...daha fazlasıda var ama çoşku olmasında diye yazmıyorum.eğer hala mal almadıysan ve dusuncen varsa bence sepetın %60 bu fıyattan olustur...%40 da dususlere karsı beklet...yada dususun bıttıgını bellı ettıgınde dırencerın kırılması ıle malıyete eklıyebılırsın...
    yada en dogrusunu sen bılırsın...
    ben sunu gonul rahatlıgıyla soyleyebılırım...
    tum ıncelemelerım tatın onunun acık oldugu ve cok guzel bılancolar verecegını,cok kazanan bır sırket olacagını gosterıyor...profosyenel destek aldıgım tum noktalarda buna ısaret edıyor..ve onlarda mallanıyor...

su dıkkatten kacmasın...bu kadar mal senın benım gıbı 5-10 bın 20 bın le karsılanmaz...alıcılar arasında koc ve fonlarda var...aksı takdırde 4 ten 3.20 olan dususu sayma(kar realızasyonu) 3.20 den sonra satılan mal o kadar cok kı bunu bızler karsılayamazız 2.20 de tutamayız...bu mallar uzman kısı yada fonlar olmasaydı bızlere satılmaya kalksaydı kagıt 1 lıra olmustu coktan...

alıcılar sunun cok ıyı farkında"madem fon 2 mılyon mal satıyor bırakalımda uygun yerden toplayalım"
    satıcıda en yuksek yerden erıtmenın derdınde...
    bu ınce ayar bızı asar...onlar carpısıp dursun...fırtına sonrası lımana ulastıgımızda rakı balık yapar bu gunlerı dertlesırız...

Şunu unutmayın...! "Gö.. Gi... Şemsiye açılmaz.Açılsada çıkmaz"

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    Alatini Köşkü
    Gönderi
    2,923

Esas

yahu hisseyi aldık 2,90 mıydı neydi

ne hale gelmiş böle 2 haftada %30 düşmüş
    ben bişi anlamadım takipte edemedim allahtan az almıştım yoksa batmıştık

Esas

Kanaatimce, 2.20 nin altı sarkmadır. Ay sonunu, bu değerin altında, tekniğe göre kapatmamalı. Hele ki Ramazan Ayında..

RSI zaten sözyleyecek söz bırakmamış...

Sayfa 103/642 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •