Sayfa 11/642 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 5131 madde; 81 - 88 arası.

Konu: TATGD Tat Gıda Sanayi A.Ş.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Frankfurt am Main
    Gönderi
    1,311

Esas

Haftaya kritik dönemece girecek,ama ben Vizyoner dostumun tam tersi görüşteyim,dip oluşumu tamamlanacak gibi geliyor bana,sonra da yön yukarı dönecek,hem dolar trendinde,hem Macd dip oluşumunda kritik bir hafta olacak..Güçlenmesi şart..

Esas

Alıntı Originally Posted by Mazhi
    Haftaya kritik dönemece girecek,ama ben Vizyoner dostumun tam tersi görüşteyim,dip oluşumu tamamlanacak gibi geliyor bana,sonra da yön yukarı dönecek,hem dolar trendinde,hem Macd dip oluşumunda kritik bir hafta olacak..Güçlenmesi şart..
    2.20-2.24 seviyelerini izlemeye aldım..

3. Esas

138 Milyon dolaraTat Konserve olur mu?
    Evet neyazık ki KOÇ'un bu dev gıda şirketinin piyasa değerinin geldiği nokta şu anda bu.
    -Avrupanın en büyüksalça üreticisi..
    -Her an satılması gündeme gelebilecek Maret'in entegre et tesisleri..
    -SEK'in modern tesisleri ve arsaları..
    -Pastavillanın İzmir'deki çok değerli arsası..
    -Düzey Pazarlama ile çok geniş dağıtım olanağı..
    _Vakıflar genel Müd. onayının akabinde şirkete girecek olan 35 Trilyon lira(SEK arsası satışından)-Haziranda piyasaya çıkacakTARİŞ-TAT rakısı.. Halihazırda bir kısmı çiftçilere peşin ödenmiş olan 2005 domates parası ..Şirkette birleşmeden doğan operasyonel zararların artık minimuma inmesi vs.vs.Bu fiyatlara mal vermeyi düşünenlerin dikkatine sunulur.

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    6,374

Esas

Tat Konserve, 33.9 milyon YTL'lik gayrimenkul sattı
    15/04/2005 14:45

İSTANBUL - Tat Konserve Sanayii A.Ş., 33.950.000 YTL bedelle gayrimenkul sattı.
    Tat Konserve tarafından İMKB'ye gönderilen açıklamada şöyle denildi: "Şirketimizin İstanbul İli, Bahçelievler İlçesi, Yenibosna Kuleli Mevkii E 5 (D/100) karayolunda Pafta 15, Parsel 8817 olarak tapuda kayıtlı Sek İsletmesi gayrimenkulunun arsa olarak 33.950.000 YTL bedelle tapuda satış işlemi gerçekleştirilmiştir. Satış bedeli peşin tahsil edilmiştir. Gayrimenkulun satışından yasal kayıtlara göre 10.836.347 YTL zarar, Uluslararası Finansal Raporlama Standartlarına göre 18.952.906 YTL kar çıkmaktadır. Sermaye Piyasası Kurulu'nun 25.02.2005 tarih ve 7/242 sayılı kararının (C) bendi uyarınca sermayeye ilave edilecek fon oluşmamaktadır."

5. Esas

Yani şirket kayıtları esas alınacak ve vergi verilmeyecek...

Esas

bu kagitta daha nekadar bekliyecegiz bilemiyorum ama sanki yakinda bir cikis olacak gibi.slm

7. Esas

15 dk da işlem tamam???? ... bi haber falan mı var acaba???

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    Çekmeköy
    Gönderi
    645

Esas tariş-tat

tariş-tat ortaklığı ile tat a.ş. rakı işine girecek.Yönetim kadrsu oluşturulup bölgelerde sensus lar yapılacakmış.
    Bir söylentiye göre rakı olayı üzerine beklenti yaratıp bir grup op hazırlıkları yapıyormuş..Ancak rakı işi çok büyük bir montanlı iş olmayacak bilginiz olsun.
    Bu arada 2005-3 de zara olacak sanırım bu kesin .

Sayfa 11/642 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •