Sayfa 2/642 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5131 madde; 9 - 16 arası.

Konu: TATGD Tat Gıda Sanayi A.Ş.

Esas

tatlı ölüm ha eskiler ölümün bile hayırlısı derlermiş ..allah gecinden versin

2. Esas

Raki uretimine basliyormus...Hareketin sebebi bu olsa gerek...

Esas

ne! rakımı? beni bozar abi......

4. Esas

Hisse dususe gercekten cok iyi dayandi..Bayrak formasyonu vardi ama dusus aman dinlemiyor....Ah be eczaci o son dakika ustten satip alttan aliyim ayagina girmeseydin hisse arti bile kapatabilirdi...Yine de bu hissede is var.İzlemeye devam...

5. Esas Tat

İşlemleri bu hisse sahiplatrini çok sıkıyor sanki .. demekki birileri çok ciddi ilgileniyor ve bence bu aralar fırtına öncesi sessizlik var gibi. Dikkat edip takip edilmeli ( Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın , ben teknikten anlamam sadece hislerime ve takip ettiğim anlarda gördüklerime dayanarak bu yorumu yapıyorum)

Esas

benceüst kanakldaki 2330 seviyeleri önemli bi kaç kez de test etti şimdi kanalda yön arıyo kendine..2330 ları geçerse yeniden yükseliş trendi düşünülebilir..

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    Kocaeli
    Gönderi
    48

Esas

---Tat Konserve, Japon Sumitomo Corporation’a 12 milyon dolar tutarında salça ihraç edecek. ----

Kaynak: Hisse.Net anasayfa son haber bölümü....

Duhul
    May 2004
    İkamet
    Balıkesir-Edremit
    Gönderi
    1,222

Esas

Bir buçuk ay önce bir Koç yetkilisi açıkladı.Koç'un birkaç şirketi Tat Konserve çatısı altında birleştirilecekmiş.O günden beri izledim, genellikle alımlar ağırlıkta.Yavaş yavaş toplanıyor.Gerçekleşmeye yakın açıklamalar resmiyet kazanınca birden yukarı çekebilirler.İzlemekte fayda var...

Sayfa 2/642 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •