Sayfa 295/395 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345 ... SonSon
Arama sonucu : 3158 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: UZEL Uzel Makina

1. Esas

Evet arkadaşlar son nokta aşağıdaki linkte. Herkese geçmiş olsun.

http://www.patronlardunyasi.com/news...l.php?id=48494

2. Esas

uzelle alakası yok bu haberin . yani uzel için olumsuz. neticede massey ferguson olarak hattat kendi tesislerinde üretim yapaakmış. yani uzel fabrikasında üretim yok. yani uzel markayıda kaybetti.ben böyle anladım.

3. Esas

Evet sorun orda uzel en büyük itici gücü olan markayı kaybetti. Bundan sonra arkasında boyle bir güç olmadan bence canlanamsı nerdeyse imkansız gibi. Ben onu kastetmiştim....

4. Esas

walla traktör olayında markada çok önemli değil adamlar üretmek istedikten sonra ve gerçekten barıştıktan sonra uzel die üretsinler :-) massey fergusandan bile fazla satabilir olay güven yaratmakta:-)

onca yıl ürettiği birşeyin ruhunu bile bilir bir insan zekiyse :-)

5. Esas

Sayın Yükselen Güneş doğru söylüyorsunuz da bunca olaydan sonra sizce güven yaratabilirler mi ?

Wink

arkadaşlar herkese geçmiş olsun,herşeyden önce sağlık parayı tekrar kazanırız batırırız,ama sağlık geri gelmez.Önce sağlık.Büyüklerimiz nedemiş paranı kaybet neşeni kaybetme,herkese iyi akşamlar

Esas

Arkadaslar, haber biraz carpitma. Uzel markayi henuz kaybetmedi. Hattatlar TR'de mal satamaz, sadece avrupaya satis icin lisanlari var. Kaldi ki yeni bir olay degil, daha once de bir cok parcayi Uzel icin uretiyorlardi. Tabi bu durum sonucu degistirmiyor, ailede hala hareket yok. Zaten sacma sapan is yaptilar, fabrikanin arazisi hortumladiklari paranin 3 misli. Belki gazetelere dusmeselerdi asil hedefleri araziydi, bilemeyiz tabi. Eski SPK yoneticilerinin de katildigi cok planli bir soygun oldu. Kagit sahipleri IMKB'nin ne oldugunu, nasil bir ortamda nelere yatirim yaptiklarini anlamis oldu.

8. Esas

evette önemli olan uzelin arazileri ama ne yazık kı çemtaşın forumuna bakarsanız ki bakın alacaklılar kapııya dayanmış hiçbir yaklaşıma açık olmayan borç yapılandırması gibi bir anlaşma imzalamayan firma alacaklılar tarafından paylaşıcak. haciz süreci başladı sanırım...

umutlanmayın, geçmiş olsun...

bence borsa da yatırım yapacaklara bir tavsiye başka menkul şirketiyle çalışın yoksa elinizde hep gözüken uzel moral ve motivasyonunuzu bozar...

Sayfa 295/395 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •