Sayfa 4/395 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 3158 madde; 25 - 32 arası.

Konu: UZEL Uzel Makina

Esas

Proxy e katılıyorum. Bence spekulator.com oldukça başarılı. 2 gün ücretsiz abonelik de veriyorlardı ben üye olduğumda. Halen veriyorlar sanırım. Son zamanlarda inceleyemeyenler, pazartesi salı falan bir denesin.

ruhban Guest

Esas uzel

Esas

6750 oldu.. Çok güzel oldu Daha da devam edecek sanırım.

Esas

7150 den gönderdim hepsini...

ruhban Guest

Esas

sayın proxy ve eno
    uyarınız için teşekkürler
    2500 lerden aldığım uzellerimle nerdeyse kardeş olduk düşen zamanda bile hiç kaybettirmedi
    6300 civarı satmayı düşünüyordum bunu spekülator com da duyunca satma düşüncesi daha ağırlık kazandı ancak uyarınız üzerine 2 gün daha tutmaya karar verdim 7300 ve 7050 den gönderdim
    çok zor gönderdim
    kralım benim güzel kağıttı
    yine gireceğim

6. Esas

çanak mı var? varsa hedef neresi?

ruhban Guest

Esas

tepe tek günlük dönüş işaretli 9943
    ancak bence biraz dinlenecek
    umarım öyle olur uzun süre tutup satınca psikolojisi böyle oluyor insanın

Esas

Bu saatten sonra Uzel yeni alıcılar için riskli olmaya başlamıştır. 2500 den beri burada alınmasını yazanlardanım. 4000 de erken çıktım. Ama birkaç haftaa kadar 6000 olacak diye yazmayı daihmal etmedim. Sonra 5000 den girip tekrar erken çıktım. (Burçelik in cazibasine dayanamadım

Bu hisse yakın zamanda 10 bini de görebilir. Fakat ben uyarımı yapmak istiyorum. Bu saatten sonra riskli olmaya başlamıştır. Kar rezlizasyonunuzu yapın, işi tadında bırakın, şu sıralar kalkışa geçen çok güzel hisseler var. Onlara da dipten girip katlamanın zevkini yaşayın. Kazandıklarınızı riske atmayın.

Neler derseniz, bugünlerde GENTAŞ, BRSAN, ÇİMENTAŞ, ALKİM, BTÇİM, MUTLU, ERBOS, DARDANEL dikkatimi çeken hisseler...

Sayfa 4/395 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •