Sayfa 171/171 İlkİlk ... 71121161169170171
Arama sonucu : 1367 madde; 1,361 - 1,367 arası.

Konu: UKIM Uki Konfeksiyon

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    Fizan
    Gönderi
    1,867

Esas

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=86219 Borsa genelde tahtası kapanan hisselerle ilgili bir başlık açtım yaşadığınız süreci paylaşırsanız bilgileniriz saygılar.

Esas

Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=86219 Borsa genelde tahtası kapanan hisselerle ilgili bir başlık açtım yaşadığınız süreci paylaşırsanız bilgileniriz saygılar.
    Uki konfeksiyon ile ilgili bir gelişme var mı elimde 500 tl lik hisse var ne yapa bilirim ???

3. Esas

Alıntı Originally Posted by endex Yazıyı Oku
    Uki konfeksiyon ile ilgili bir gelişme var mı elimde 500 tl lik hisse var ne yapa bilirim ???
    bendede 110 lot var bende ne yapacagımı bilmiyorum,

4. Esas

Bende bir miktar kaldi, hesabimi kapatmak istiyorum ama kapatmiyorlar. Birine devretmem gerekiyormus. Acaba elinde zaten olup da biraz daha olmasindan sakinca duymayacak birileri yardimci olabilir mi? Ya da nereye devredebilirim, onerisi olan var mi? Firmanin iletisim bilgisini de bulamadim.

Esas

Alıntı Originally Posted by pirpir Yazıyı Oku
    Bende bir miktar kaldi, hesabimi kapatmak istiyorum ama kapatmiyorlar. Birine devretmem gerekiyormus. Acaba elinde zaten olup da biraz daha olmasindan sakinca duymayacak birileri yardimci olabilir mi? Ya da nereye devredebilirim, onerisi olan var mi? Firmanin iletisim bilgisini de bulamadim.
    Arkadaşım benim hesabımda da var iflas etmiş şirketler var...Hesap için senden para talep edilmiyorsa unut gitsin...İlle de kapatmak istiyorum dersen özelden yazabilirsin...

6. Esas

Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    .İlle de kapatmak istiyorum dersen özelden yazabilirsin...
    Evet lutfen. Tesekkurler yanit icin. Ozel mesaj attim, yanitinizi bekliyorum.

7. Esas

Arkadastan yanit gelmedi.

Baska isteyen varsa gun sonuna kadar ozelden mesaj gonderirseniz sevinirim.

Sayfa 171/171 İlkİlk ... 71121161169170171

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •