Sayfa 389/390 İlkİlk ... 289339379387388389390 SonSon
Arama sonucu : 3118 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağit Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

kağıdın durgunluğunu yorumlayabilecek olan var mı?
    ben bu sıralar bi hareket çekeceğini düşünüyordum ama umudum yavaş yavaş bitiyor.
    takaslardan anladığım mal dağıtılıyomuş gibi de değil. klasik dinlenme hareketi mi (yakın zamanda bildiğimiz bi beklenti de yok) yoksa 2.80 lere kadar elinden mi çıkıyolar çaktırmadan yorumlayabilecek olan var mı acaba? ytd

2. Esas

Üstadım, vergi dairesine verilen gelir tablosunu baz alacak olursak son çeyrek sonuçları gayet sevindirici.
    Kap'a bildirilecek konsolide bilançonun aynı ya da daha yüksek gelmesi olası.
    Beklenti şu ana kadar zaten fiyatlara yansıdı denebilir.
    Ancak ben şahsen kağıdın ederinin buralar olmadığını düşünüyorum.
    Aralarda düzeltme olsa da yoluna devam edecektir. Düzeltmeler alım fırsatı olabilir birinci çeyreğe kadar.
    Üstelik 30 milyon civarı bir alacak davası var.
    Mahkeme sonuçlanmadığı için gelecek bu para, kasaya girmedi henüz.
    Bu yıl vereceği temettü cabası.
    Bence temelleri oldukça sağlam bir yapısı, gidecek de yolu var.
    Naçizane görüşümdür.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by puma_532 Yazıyı Oku
    Bilanço aciklama gunu yaklaşsın durumu daha net göreceğiz.
    3.17 'nin altına geleceğini pek düşünmüyorum. Bu kademeyi kaldırıp yukarı ne verildiyse hepsini alıp yukari cizdiler. Ama yukarıda da 3.30 ve üstü ciddi bir direnç olarak duruyor. Biraz hacim düşerek , teknik göstergeleri rahatlatirlar sonra da #tembeles arkadaşın dediği gibi olmasi gereken fiyatlara oturturlar. Ben kendi adıma 2003 den beri biriktirdiklerimi 3.16 dan elimde kalanlari satarak vedalaştim. Uygun bir fiyata düşerse yeniden alım yaparım. Kalanlara da hayırlı olsun , Çok güvenli ve guzel bir kagittasiniz derim.

Esas

Bu bilanço ile kesinlikle ciddi hareket ler yapmalıydı garip ,ölü balık numarası ,
    Boru mu yani 3 ayda 9 ayda kazandığı parayı kazanmış ,
    Hisse başına 50 kuruştan fazla ,
    Bu tarz bir bilanço ile böyle sanayi kuruluşları 10-12 fk ile işlem görmektedir ,
    Yani 5-6 lira civarı fiyatlamis olmalı ,
    Sanırım önümüzdeki hafta hareketli günler bizi bekler ,

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Android mobile app

Esas

Ayrıca şaşırtıcı yani hiç ky olmaması ve hiç agresif bir işlem hacmi olmaması 😁
    Ustaca mal topluyorlar ,
    Çok profesyonel ler ,
    Ağalar in yolu uzun gibi

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Android mobile app

6. Esas

Uzun yıllar sessiz kalmis bu kağıt hızlı tepki verince millet ürküp kaçtı demek istiyorum. Çok şaşırtıcı gerçekten. Çit yok. Ben biriktirmeye başladım. Düşerse de almaya devam ederim. Altın çamura da düşse altındır. Değerinden bir şey kaybetmez.

Sent from my ASUS_Z010D using Android mobile app

Esas

Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Uzun yıllar sessiz kalmis bu kağıt hızlı tepki verince millet ürküp kaçtı demek istiyorum. Çok şaşırtıcı gerçekten. Çit yok. Ben biriktirmeye başladım. Düşerse de almaya devam ederim. Altın çamura da düşse altındır. Değerinden bir şey kaybetmez.

Sent from my ASUS_Z010D using Android mobile app
    Bu kadar güzel bir hikayede kaçmak olmazdı .

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

8. Esas

Bilanco durumu netleştirir sanırım.

YTD

Sayfa 389/390 İlkİlk ... 289339379387388389390 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •