Sayfa 1/390 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 3118 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağit Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas ALKA - Alkim Kağit Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun.

Esas

nasıl bi kağıt sın çatlattın bizi en kötülere bak uçuyor haline bak da utan

Esas

alka için bıraktığım kağıtlara bak hepside istisnasız gitti beklentimiz olan kağıdın haline bak boynun devrilsin alka senin gibi kağıdın

Esas

bu borsada para kazanmak için bilançoları bozuk kağıtları almak lazımmış hemen hemen hepsi gitti sağlam karlılara bak akal agyo alka alkim merko egcyo gentaş menderes sagyo sanko bunlar ilk aklıma gelenler hallerine bak yatırımcısını sinir ettiği gibi bir kuruşta kazandırmadılar endeks nerelere geldi onlar nerelerde bu borsa bir aşağıya gelirse nereye gidecekler merak ediyorum YTD herkese bol kazançlar

Esas

benden başka kimse kalmadımı millet satıp gittimi ne millet umidini kesti heralde bu kağıttan

Esas

ne biçim iş bu tahtada ziyaretçi bile yok

puma532 Guest

Post slm

merak etme dostum...kagıt gidince peşinden el sallamaya gelirler...beklemeye devam...moral bozmak yok...10 yıl daha bekleriz gerekirse...ıllakı her kagıdın bır gunu var....kendıne ıyı bak dostum...saglıgına cok dıkkat....saygılarımla...

Esas

Alıntı Originally Posted by puma532 Yazıyı Oku
    merak etme dostum...kagıt gidince peşinden el sallamaya gelirler...beklemeye devam...moral bozmak yok...10 yıl daha bekleriz gerekirse...ıllakı her kagıdın bır gunu var....kendıne ıyı bak dostum...saglıgına cok dıkkat....saygılarımla...
    puma532 kardeş sağol temennilerin için teşekkürler sanada bol kazançlar dilerim inşaallah biraz hareket yaparda bizde kurtuluruz

Sayfa 1/390 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •