Ortaklığın Adresi : ANADOLU EFES BİRACILIK VE MALT SAN.A.Ş. Adnan Kahveci Bulvarı No.5 Bahçelievler/İstanbul

Telefon ve Faks No. : 0(212) 449 36 00 (40 hat) - 0 (212) 641 96 44

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0 (216) 586 80 37 - 0 (216) 389 58 63

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır

Özet Bilgi : Yönetim Kurulu Görev Dağılımı hakkında alınan kararlar.
AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
Yönetim Kurulumuzun 11.5.2010 (bugün) tarihli toplantısında
1- Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Sn.Tuncay Özilhan, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği'ne Sn.İbrahim Yazıcı'nın seçilmesine,
2- Denetimden Sorumlu Komite Başkanlığı'na Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sn. Rasih Engin Akçakoca, üyeliğine ise Sn. İbrahim Yazıcı'nın seçilmesine,
3-Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanlığı'na Sn. Mehmet Cem Kozlu, üyeliğine ise Sn.Salih Metin Ecevit'in seçilmesine,
Ayrıca şirketi temsil ve ilzam yetkileri ve yetkilileri ile ilgili 31 no.lu imza sirkülerinin iptaliyle 32 no.lu sirkülerin düzenlenerek tescil ve ilanına mevcudun oybirliği ile karar verilmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
IMKB (11/05/2010 - 17:42:49)