Sayfa 38/138 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon
Arama sonucu : 1097 madde; 297 - 304 arası.

Konu: AKCNS - Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas

Vallahi bu senaryo yüzümüzü epey güldürür bol kazançlar sağlıcakla kalın

Esas

Ikili dip yapmis gibi duruyor hisse. kisa vadede hedef fiyati 11.50 civarinda duruyor. Once temettumuz hesabimiza yatsin sonrada hedef fiyatimizi bekleriz

Esas

ytd

Esas

Ortadoğu’da çimento fabrikası arıyoruz
    SABANCI Holding Çimento Grup Başkanı Mehmet Göçmen ise Hiedelbelg ortaklığındaki Akçansa ve kendilerine ait Çimsa ile Türkiye pazarında yüzde 20 sınırında olduklarını belirterek, “Türkiye’de tüm çimentoyu biz satamayız. Rekabet kurallarına göre yüzde 25’in üzerine çıkamayız, Mısır, Irak, Suriye, Ürdün ve Balkanlar’da dolaşmadık yer bırakmadım, bölgeye yatırım yapacağız” dedi. Çimento grubu olarak 1 milyar dolara ulaşan yatırım kaynaklarının bulunduğuna dikkat çeken Mehmet Göçmen, 3 misli büyüme hedefleri olduğuna dikkat çekerek, şunları söyledi:
    “Yurtdışında çimento fabrikalarının sahipleriyle çok sayıda görüşmem oldu. Akçansa ile yatırım yaparsak, Hiedelberg’le birlikte, Çimsa üzerinden gidersek kendimiz, ya yeni fabrika açacağız, ya da, mevcut fabrikalara yatırım yapacağız. Doğu ve Güneydoğu’da satılık bir çimento fabrikası olursa, onunla da ilgileniriz. Ancak, 80 milyonluk Türkiye’ye değil, 300 milyonluk bölgeyi hedefliyoruz.

5. Esas

Sayın arkadaşlar temettü benim hesaba para olarak geçecek diye biliyorum ama daha geçmedi. Bir sorun mu var acaba anlayamadım. bir cevap verirseniz sevinirim.

Duhul
    Dec 2011
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,821

Esas

Alıntı Originally Posted by ilker_izmir Yazıyı Oku
    Sayın arkadaşlar temettü benim hesaba para olarak geçecek diye biliyorum ama daha geçmedi. Bir sorun mu var acaba anlayamadım. bir cevap verirseniz sevinirim.
    bugun büyük ihtimalle geçecek Allah bereket versin güzel günde harcatsın

Esas

Alıntı Originally Posted by ilker_izmir Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    bugun büyük ihtimalle geçecek Allah bereket versin güzel günde harcatsın
    ***AKCNS***MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Hak Kullanım )

***AKCNS***MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Hak Kullanım )
    AKÇANSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.'nin 29/03/2013 tarihinde başlayan brüt % 57,45 net % 48,83250 oranındaki temettü dağıtım işleminde Borsa'da İşlem Gören kaydileşmiş paylar'ın temettü alacakları 02/04/2013 tarihinde ilgili üyelerin Takasbank A.Ş. nezdindeki serbest hesaplarına aktarılmıştır.

Tablo Başlığı

IMKB

(02/04/2013 - 12:10:49)

Esas

Bugün benim hesabıma geçmiş temettü

Sayfa 38/138 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •