Sayfa 11/420 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 3358 madde; 81 - 88 arası.

Konu: VKFYO Vakıf Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    gölcük/kocaeli
    Gönderi
    791
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by radiolaria
    bakın...
    alın biraz atın bir köşeye

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    gölcük/kocaeli
    Gönderi
    791
    Blog Yazıları
    1

Esas

eylüle kadar hak ettiği yere gelir.

Duhul
    Jun 2004
    İkamet
    Karlsruhe\Germany
    Gönderi
    1,110

Esas

***vkfyt*** Vakif Menkul Kiymetler Yatirim Ortakligi A.s. Nden Gelen Yazi: Sirketimiz Denetim Kurulunun Almis Oldugu Karar Dogrultusunda Denetim Kurulu Uyeliginden Istifa Edenkazim Simsek In Yerine Tahsinturker In, Mehmet Cigsar Inyerine Asli Ceren Inanc In Atanmalarina Karar Verilmistir. ***vkfyt*** -imkb-

Duhul
    May 2005
    İkamet
    Bostancı-İstanbul
    Gönderi
    2,558

Esas

birim pay değeri 4.02. beklenti vakıfbank halka arzı. bu hafta haber gelecek. halka arz süeci başlıyor. daha ne deyim. tüm vakıflar harekete gecti bile. GYO da bedelli den dolayı biraz yavaş ama..

Duhul
    May 2005
    İkamet
    Bostancı-İstanbul
    Gönderi
    2,558

Esas

15 haziran a kadar pozisyon almakta fayda var.vakıfbank 3 aylıktada 183 TR kar açıkladı. Halka arzı güzel olacak gibi. Bu kadar büyük bi bankanın halka arzı iştiraklerinide yanında sürükleyecektir. VAKFN'de son 1 aydır BENDER EKSPRES sürekli mal alıyor. VKFYT'de hiç olmazsa 4.02 pay değerine ulaşacaktır. VKFRS zaten 7 TR gibi bi piyasa değerinde çok sert hareketler yapıyor. VKGYO için bi şey idyemiycem, bedellisi var çünkü, ayrıca METRO turizm tahtada, bilmiyorum piyasada yeniler neden topladılar bu kadar bu kağıdı. Verirler mi yoksa katılırlarmmı bedelliye...

Duhul
    May 2005
    İkamet
    Bostancı-İstanbul
    Gönderi
    2,558

Esas

sürekli buraya yazıyorum sanki kağıdı pazarlıyomuş gibi, ancak bu yıl bu kağıtlar çok yüksek getiriler sağlayabilir. 3.99 gelmiş pay değeri. yarın anlaştığı yatırım bankasını açıklayacak vakıfbank ve süreç başlayacak. bundan sonrası piyasanın elinde bu kadar büyük bir bankanın halka arzı bu iştirakleri olumlu etkileyecektir diye düşünüyorum..

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    gölcük/kocaeli
    Gönderi
    791
    Blog Yazıları
    1

Esas

Yavaş yavaş ilerliyor. Oysa bu kağıt hareketleri sert yapar diye biliyordum.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    gölcük/kocaeli
    Gönderi
    791
    Blog Yazıları
    1

Esas

İlk direnç noktası 3.82 seviyesinde.İşlem hacmindeki artışın sürmesi ve direncin geçilmesi durumunda pozisyonlar artırılabilir.Kar satışlarının gelmesi durumunda ilk destek noktası 2.98 İkinci direnç noktası 3.84 seviyesinde olan hissede ikinci destek noktası ise 2.64 seviyesinde.

Sayfa 11/420 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •