Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 20 madde; 17 - 20 arası.

Konu: 15 Civarında Oto arıyorum

Esas

Arkadaşlar Buradaki araç için lütfen düşüncelerinizi yazabilir misiniz? isteyen özeldende yazabilir. Bu benim ilk şahsi arabam olacak. Seat kullananlar özellikle, eksikleri, 2.eli ve yedek parça durumu hakkında.. Bir de bu otonun en iyi alış fiyatı.. Şimdiden teşekkürler.

Duhul
    Sep 2006
    İkamet
    maltepe/istanbul
    Gönderi
    3,063

Esas

dun bi tane 2004 bora gordum otomatik ti cok guzeldi 19 istiyor isterseniz telefonunu verebilirim

Esas

arkadaşlar bende aynı miktarda 15.000 liraya bakıyorum,aradıgım özellik;otomatik ve lpgli olması.yardımcı olursanız cok sevinirim.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

başlığı görünce 15 tane otomobil arayan bir firma diye girdim, belki satarız düşüncesi ile, meğerse durum farklıymış

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •