Arama sonucu : 8 madde; 1 - 8 arası.

Konu: POLYL Polylen Sentetik İplik Sanayii A.Ş.

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas POLYL Polylen Sentetik İplik Sanayii A.Ş.

Kot dışı pazarda yer alıyor.

Esas

Hayirli olsun

Duhul
    Apr 2008
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    78

Esas

Alıntı Originally Posted by Red Kit Yazıyı Oku
    Kot dışı pazarda yer alıyor.
    kusura bakmayın bilmediğim için soruyorum
    Bu ne anlama geliyor. Yani elimizde geçmişten kalan bir miktar senet varsa paraya çevirebilirmiyiz

dünya06 Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by meby Yazıyı Oku
    kusura bakmayın bilmediğim için soruyorum
    Bu ne anlama geliyor. Yani elimizde geçmişten kalan bir miktar senet varsa paraya çevirebilirmiyiz
    sayın meby kota dışındaki senetler için bankaya talimat veriyorsunuz arıyorsunuz işte şu fiyattan senetimin satılmasını istiyorum yada alıcı olursa anlaşırsanız senetleriniz devir oluyor ve nakit para elinize geçiyor . ancak tahtası kapalı olan yere kim üçret yatırır oda ayrı bir mesele tabiki.

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    Fizan
    Gönderi
    1,867

Esas

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=86219 Borsa genelde tahtası kapanan hisselerle ilgili bir başlık açtım yaşadığınız süreci paylaşırsanız bilgileniriz saygılar.

6. Esas

Sn.DESİBER ve Sn.ANALİZZ!!!!!!!!!!!!

Ben TOROĞLU!!!!!!!!!!!.......................Ben bir hisseyi alınca yüklü alırım ve %50 den aşağıya hisse satmam.Beni bu topikten ister kovabilirsiniz.Alışığım bu durumlara...........Bir kere bu gelişmelerin olacağını görerek 10 gün önce hisseye daldım.İpek enerjilerin % 85 ini satıp bu hisseden aldım.Lotlarımı cümle alem artık biliyor.Ama burada lot yazmayacağım artık.Yüklü girdim diyeyim yeter.

Neyse burada güzel güzel geçinelim.Barındırmazsanız da önemli değil.İpek Enerji topiğinde Üstad İPEKÇİ ve BİNTOR nickleriyle beni kovdu da ne oldu?% 70 karla 6.00 tl den 8 ayda hisseleri sattım.İpek Enerji topiği onların olsun artık.

Buradan kovulduğumda sanki benim GOODYEARlarıma bir zarar mı gelecek?Ben yine kazanacağım bu hissede.
    Bu hissede benim beklentim bedelsiz değil ,2-3 senede kış lastiği zorunluluğunun ticari dışında tüm araçlar için geçerli olacağıdır.Bu da sektörün önümüzdeki 2-3 yıl içinde % 50 büyümesine denk gelmektedir.

Yukarıdaki alıntı EN BÜYÜK ve GERÇEKÇİ HABERDİR.Söyleyen PİRELLİ yetkilisidir.Açıkladığı rakamlar bizler için geleceği görmek için yeter de artar bile.Cin artık şişeden çıkmıştır.Hisse iner çıkar.Destek ,direnç,fibo,bolinger,elliot,5 dklık,saatlik,haftalıklara,tekniğe takılanlar %3-5 lerle avunacaktır bu yolculukta.

Dediğim gibi ister bu topikten kovun ister kovmayın.Ben bu forumları izlemeye devam edeceğim ve bu seviyeden çok aşağılarda alımımı yaptım.Alışımı çok aşağıdan tamamladığım için TOROĞLU olduğumu deşifre etmemin kendimce bir mahzuru yok artık.

En az 1.5 yıl sürecek bu uzun yolculuğumuzda hep sizi izleyeceğim.Tabii ki ''Derin hisse-By Makas-Tuncay ve Zaralı Anıl'' ı da unutmamalıyız........Hepimize bol kazançlar ........

Vefakar ve Cefakar GOODYEAR ORTAKLARIM!!!!!!!!!!!!!!!!!

SONUNA KADAR GOOOOOODYEAAAARR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............. ...........TOROĞLU...............

7. Esas

Bugün, 17:17 #6886 maliye
    Profiline bak Forum Gönderileri Blog Yazılarına Bak

Duhülec 2012
    Gönderi:6
    Originally Posted by üstad
    Emrin olur !

Albatro korkma bu hisse kimsenin aldım yada sattım demesiyle ne düşer nede yükselir. Hisseye aşık halde görüyorum seni, bu çok sakat bir mantalite, gerçek yatırımcı kendi yatırım sürecini hisseye olan aşkı ile değil risk ve getiri anlayışına göre yönetir.

Burada her türlü görüş dile gelmelidir. Doğru tartışılarak sentezler yapılarak ortaya çıkar. Bunun içinde her görüşe ihtiyaç vardır, forumlarda bizlere bu ortamı sağlar. Çıkıp eski koza ipek yatırımcıları gibi her olumsuz yada uyarıcı yazıya dil uzatmanın alemi yok. O tür koza ipek yatırımcısı sen hariç kalmadı artık. Hisseden uzun vade getiri adına beklentin yüksek ise o zaman neden çıkıp fikrine zıt yazılara atar yapıyorsun anlamıyorum. Biraz relax ve saygılı olalım.

Herkes bilgisini ve fikrini paylaşacak, yeter ki kötü niyet olmasın. Saygı sevgi ve adabı muaşeret kuralları dahilinde olsun.
    Üstad artık seninle aynı saftayız dostum.Hisselerimizin %85 ini 6.00 dan verip muhteşem karlarımızı cebe indirdik.%15 malımızla ister petrol çıksın,ister çıkmasın umrumuzda değil artık.

Çıkarsa hem ülkem kazanır hem de %15 kalan hissemle ben ve ipekçiler.
    Çıkmazsa da %15 lik hissem 2 taban yer olur biter.Biz yine kardayız.% 85 lik sattığımız hisselerde de petrolü bulduk biz zaten.
    61.50 den kış lastiği beklentisi fiyatlanır diye geçtik goodyeara ve bir haftadır herkes beklediğimiz gibi goodyear konuşuyor.

Kim miyim ben Üstad ?...........

TOROĞLU...........Bundan sonra artık SONUNA KADAR GOOOOOODYEAAAAARRR...........

Kaç defa kovdun beni ipekçi ve bintor olarak.Al artık senin olsun bu topik...........

Esas

12.12.2012 17:04:08 ***NERGS* *POLYL* *SIFAS***İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI( Payların İşlem Görmekten Men Edilmesi )

***NERGS******POLYL******SIFAS***İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI( Payların İşlem Görmekten Men Edilmesi )
    Borsa Yönetim Kurulu'nun 12/12/2012 tarihli toplantısında, daha önce Borsa Yönetim Kurulu'nun 16/08/2002 tarihli kararı ile işlem görmekten geçici olarak men edilen ve halihazırda Borsa dışında aracı kuruluşlar vasıtasıyla alım satıma konu olan Polylen Sentetik İplik Sanayi A.Ş., Sifaş Sentetik İplik Fabrikaları A.Ş. ve Nergis Holding A.Ş. paylarının İMKB Kotasyon Yönetmeliği'nin 26. maddesi gereğince Borsamız pazarlarında işlem görmekten sürekli olarak men edilmesine karar verilmiştir.

Tablo Başlığı

IMKB

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •