Sayfa 2/540 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4319 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ECBYO - Eczacıbaşı Yat. Ort.

Esas düşünce

hisse bugün 1750 lere çekildi diğer yo lar artarken niye kıpırdamıyor bi fikri olan varmı kağıdın geleceği hakkında düşünceleriniz nelerdir

Talking

Evgin yatırım aldıklarının turşusunu kurmayacaksa burada yakında hareket olacak kokusu var

Esas

Düşüşe sağlam direndi.Evgin menkul belirgin şekilde mal topladı.İlk beş aracı kurumun payı %50 yi geçmekte zorlanıyor.%50 seviyesine ulaşıldıktan sonra ilk 5 satışlarını evgin menkul karşılıyor ancak bu kadar bariz şekilde tek aracı kurumda malların toplanması biraz garip

Esas

evgin. 1 aydır var. hızlıyükari

Esas

şüphe güzel bir olaymış.Evginin malları aslında geçmiştede onlarınmış.Dmekki işlem malları tek bir aracı kurumda toplama operasyonuymuş.Ne hikmetse adamlar 1680 lirdan aldıklarını 1600 liradan sattılar.Çok garip değil mi tahtanın tam da %15 ini ele geçirmişken.Ben olsam yaparmıydım asla yapmazdım demekki yukarı gidiş bir müddet ertelendi

Esas

Garip hacimsiz bir şekilde 1560 a veriyorlar.Şu evgin menkul beni çok eğlendiriyor.Allah onlara uzun ömür versin

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,188

Esas

Nasıl olsa kumanda ellerinde.. istedikleri an düşürür istedikleri an çıkartırlar.. Düşüşlerin pek önemi yok.. Bunlar uyduruktan düşüş.. Safların malını topluyorlar.. Ki saf varmıki aramızda.. Yok sanırım.. Herhalde kendi mallarını düşük koyup tekrar alıyorlar.. Belki buna takılan senetlerde olur..

Esas

Evgin menkulun ziraat yatırıma 1680 liradan verdiği mallar itinayla piyasaya 1580-1620 aralığından dağıtılıyor.Siz bu adamların tahtada kontrolü ele geçirdikten sonra 1680 liraya aldıklarını 1600 lira civarına vereceğini düşünecek kadar safmısınız.Zannetmiyorum

Sayfa 2/540 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •