Sayfa 1/540 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4319 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ECBYO - Eczacıbaşı Yat. Ort.

Esas ECBYO - Eczacıbaşı Yat. Ort.

ECBYO Eczacıbaşı Yat. Ort.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    760

Esas

kagıdı satıcılı gosterıp ıyı mal aldılar.endex yukselısınden once gıdebılır.eger endexe tepkı vermeyıp bu sevıyelerde oyalanırsa endekın oyalandıgı donemde yenı YO hareketı yasanabılır.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Portakal Agaci
    Gönderi
    489

Esas

bu kagidin son gunlerdeki hareketi benim de dikkatimi cekti. Eger bilgilerinin varsa daha da acabilir misiniz.Mesala hangi araci kurum topladi?

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    760

Esas

derınlık goremedıgım ıcın bılemıyorum takasını.takasını bosver ya alıyorlarsa al satıyorlarsa sat) eger sabah seansında 10-20 mılyarlık alıslardan sonra 30-40 lotla ekran kırmızı yakılırsa hemen atla.ıkı defa boyle yaptım 1200lerde ıken az kar etmıstık.hep aynı hareketı cekıyorlar.ve asla ıkı seanstada tavan olmuyor.genelde ılk seans hızlı bır sekılde kagıdı cızıyorlar daha sonar hafıf asagı salma ve seansı tavan kapatıyor.ıkıncı seans ılk seansın altında kapatıyor sonundada..bıraz karısık oldu ama acıklamısımdır umarım...

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Portakal Agaci
    Gönderi
    489

Esas

evet hep ilk seansta tavan yapiyorlar ikinci seans ise biraz yukselis ve sonra geri cekilis
    cok spekulatif bir senetle ilgili konusuyor gibi olduk ama genel olarak ta bakildiginda YO lari icinde degerlerdirlebilir bir senet.Endeks 20000 leri gordugu sirada da 2200 seviyelerine hareket etmisti.Yalniz bu MUZYO ve DNZYO gibi sentler YO larin tadini bozdu. Bunlarin dengelenmesi lazim.Ve zaman da yaklasmis gibi gozukuyor. Ayrica yorumun icin sagol

Esas

Bence fiyatı çok düşük kaldı ve furyadanda uzak tuttular dikkat diyorum

Esas İŞlem Hacmİ

Cuma günü işlem adedi diğer dört günün ortalamasına göre yaklaşık 9 kat artmış. Aynı gün hisse fiyatı %2,5 artmış. Cuma günkü hacim artışı dikkat çekici.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Portakal Agaci
    Gönderi
    489

Esas

Evet

Sayfa 1/540 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız