Sayfa 3/127 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1015 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Askere Gidiyorum..Tavsiyesi olan var mı?

Esas

Alıntı Originally Posted by korhan
    Bende pazartesi günü gidiyorum hakkınızı helal edin

Piyade er 39. Mknz. P. Tugay Komutanlığı İSKENDERUN

XU100 e iyi bakın

HERŞEY VATAN İÇİN
    Sevgili Korhan
    Gitmeden önce yadigar cinsinden birkaç grafik bıraksaydın.
    Hayırlı teskereler şimdiden

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,438

Esas

Ayrıca şafak defteri vb. türü lüzumsuz şeylere odaklanmayın...

Esas

Alıntı Originally Posted by korhan
    Bende pazartesi günü gidiyorum hakkınızı helal edin

Piyade er 39. Mknz. P. Tugay Komutanlığı İSKENDERUN

XU100 e iyi bakın

HERŞEY VATAN İÇİN
    Helal olsun sn. Korhan ve Sn. Proxy. Gule gule gidin ve gelin. Hepimiz burada olacagiz gene ve ne kadar cabuk gectigini konusacagiz.

Esas

Alıntı Originally Posted by PROXY
    12 Nisanda 6 aylığına askere gidiyorum.Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı...
    Daha önce askerliğini orada yapmış olan var mı acaba?Nasıl bir yerdir..

Askerde rahat etmek ve güzel bir askerlik geçirmek için ne yapmak lazım?..Tecrübesi olanlar paylaşabilirler mi?Tavsiyeleriniz nedir?Her türlü..
    proxy benim abimde diyarbakır silvan da idi sonra dağıtımla marmarise gelmişti.Diyarbakır iyi güzel yer bence borsacı olduğunuzu belirtin .Özellikle korhan teknik çalışmalrı göstermek için bilgisayar başı bir iş kapabilir.bende çorluda havaalanında askerlik yaptım borsacı olduğum için her hafta sonu eve kaçıyordum istanbul a .1998 krizinde klimasan sayesinde bayağa rahat askerlik yaptıştım .Bol tonerci ,fotokopi kağıdı satan arkadaşlarınız olduğunu söyleyin size güzel kafa izni verirler .Gidin sonra para ile ne kaç para tutuyorki sanki ben öyle yapardım .pehhh.Borsa oynayan subaycı lar çoktur ellerinde genelde en tepelerde gezen zararda oldukları kağıtlar olcaktır .Bence kendinize güveniyorsanız borsacı olduğunuzu ilgilendiğinizi belirtin rahat edersiniz .Korhan sana bir masabaşı işi verirler .yolunuz açık olsun .

onlooker Guest

Esas

Sn. Prozy ve Sn.Korhan hayırlı tezkereler diliyorum. nacizane tavsiyem kepinize dikkat etmeniz ve 5 veya 10 ytl mukabilinde düzenlenecek olan kapatma kapatma şenliklerine iştirak etmenizdir.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Kütahya
    Gönderi
    4,688
    Blog Yazıları
    9

Esas

Hayırlı teskereler arkadaslar Sag salim görüsmek üzere kendinize iyi bakın ..

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,743

Esas

inşallah borsaya sarmış bir komutana rast gelirsinizde askerliği rahat geçirirsiniz .....

burada dakikalık seans ve saniyelik alım satım hareketlerini izlemeye alışmışken birden izafiyet teorisi nasıl bişeymiş anlayacaksınız zira zaman başka türlü akmaya başlayacak (daha doğrusu akmayacak)
    haid bakalım uğurlular ola..............

not: yanınıza bol pudra alın ,ayaklarınızı asla sıcak yada ılık suyla yıkamayın .....................

Esas

gozlerim doldu askerligimi hatirladim
    arkadaslarim size en onemli tafsiyem her gununuzden zevk almaya calin gun saymayin
    bu arada benim kardesimde su anda asker (o simdi asker cani neler ister acaba)istanbul il jandarma komutanligi maslak onada sizede hayirli teskereler diliyorum

baslamak bitirmek demek tir

Sayfa 3/127 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •